Wpis z mikrobloga

Dobra, w polszy lte to gówno. Podczas jazdy pociągiem nawet nie dało się słuchać audiobooków z domowego serwera, podczas 4h jazdy zerwało ze 6 razy nawet na dobre 10 minut o moonlight mogę zapomnieć. I teraz pytanie ktoś się bawił gpd win 4 ryzen 7840u + egpu rtx 4080, 4tb nvme?
Komp z i7 14700k, rtx 4080 około 15000zł + steamdeck 2500zł, razem 17500

Vs

Gdp win4 7000zł + rtx 4080 5000zł, razem 12000zł
5k piechotą nie chodzi i zastanawiam się czy warto się tak bawić?

#pcmasterrace #komputery #technologia
  • 12
@vulcanitu ehh, ok. Chciałem kupić kompa do grania + tanią konsolę kieszonkową psp vita czy switch lite do grania przez moonlight przez lte np w pociągu jak jadę te kilka godzin. Ostatnio jechałem pociągiem próbowałem się bawić lte słuchając audiobooków z domowego serwera i to był dramat. Więc jak zdalne granie odpada to 2 wyjścia spoko gaming pc i steam deck albo topowy handheld z egpu rtx 4080. To 2 wyjście wychodzi
@Jarek_P nadal nasze lte nie pozwala na płynne słuchanie muzyki a co dopiero na zdalne granie. Jak odradzali myślałem że zerwie ze 2 razy na 3h i nie spadnie transfer mniej niż 5mbs, rzeczywistość mnie rozjechała jak pendolino xd
@BetonowePlacki tak ale zawsze po obu stronach miałem światło :)
Steamdeck odpada niema gniazda tb4, tak mogę go składać i rozbierać za każdym razem. Gpd win 4 lepiej wspiera egpu od rog ally, tylko zaś nie wszystkie gry (I dlatego pytam czy ktoś się tym bawił) ma z egpu problemy np pajączek nowy.
Nie ważne czy rog czy win4, nie ważne czy 720p czy 4k, rtx 4060 czy rtx 4090 ma max
@mati1990: miałeś kiedyś 4080 puszczone po 4xpcie3.0? Szkoda tej karty na taką zabawę. Miałem uszkodzone złącze i zanim płyta poszła do wymiany było właśnie tyle. Nawet minecraft dungeons szarpał a kartą była 4090 która robi w nim normalnie stabilne 200 fps.