Wpis z mikrobloga

Ostatnio rozmawiałem z kolegą o podrywie. Ja co prawda mam żonę, więc od dawna w biznesie nie jestem. jestem dość zaniedbany a moja twarz wymagałaby kilku operacji plastycznych xD. Co mnie jednak wyróżnia to wzrost 192cm, ważę 105 kg ale jakoś to się rozkłada, że brzucha nie mam. Z twarzy mam dość oryginalne rysy (trochę francuz, trochę Włoch, trochę Turek). Bujne czarne włosy.

Gadamy tak sobie i mówię, że przecież wystarczy w realu odpowiedzieć uśmiechem lasce, czasem rzucić krótkim tekstem i potem laski same ciągną temat. Kolega się pyta - ale jak odpowiedzieć o co ci chodzi...

Zrobiliśmy więc mały eksperyment: podczepilismy sobie kamerę sportowa i wyszliśmy na miasto. Wyniki eksperymentu były przerażające. W czasie godzinnego spaceru nagraliśmy kilkanaście lasek, które przechodząc robiły mokre oczy na mnie, niektóre az podskakiwały. Do części się uśmiechałem i dostawałem uśmiech w zamian.

Kolegi zakolaka 180cm o polskiej twarzy nic takiego nie spotkało, laski mijały go jak powietrze. Po wszystkim przeprosiłem go i postawiłem piwo. Macie przewalone :-(.

#zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #randki #tinder #rozowepaski #wzrost #podryw
  • 11
@theOstry:

Wystarczy być wysokim i nie wyglądać na Polaka

Potwierdzam, tak właśnie jest, ale ty to wiesz jedynie z opowiadań. Inaczej teraz byś się zajmował peklowaniem młodszej laski albo umawianiem peklowania na tinderze zamiast przechwalać się na wyk0pie
@theOstry: chłopie mój opis by jeszcze lepiej pasował, bo też jestem >190 dodatkowo dziewczyny komplementują moją mordę i jestem zadbany, ale i tak śmieszy mnie te podskakiwanie

Inaczej teraz byś się zajmował peklowaniem młodszej laski albo umawianiem peklowania na tinderze zamiast przechwalać się na wyk0pie


To tak nie działa. Przykładowo typ może mieć jedynie ten wzrost, a nic mu w życiu innego nie wychodzi i potrzebuje sobie podbić ego pisząc podkoloryzowane