Wpis z mikrobloga

O to to wlasnie. Ilez to ja razy staralem sie tym spoconym przegrywom przemowic do rozsadku to nie dalo sie. Kobiety chca tylko Chadow wedlug nich i nie ma szans zeby miec laske na swoimm poziomie trzeba zawsze z brzydsza chodzic. Biedni glupcy.


@pieczony_szczur_z_ogniska: Znaczy, ja się zasadniczo zgadzam, że przegrywy mają #!$%@? i nie ma takiej optymalizacji która by większości z nich pomogła. Zgadzam się też że kobiety obecnie mają
@Ulfric_Stormcloak: może i ciało ma rozwinięte już jak trzeba, ale w tym wieku ma jeszcze siano w głowie. Jaka to przyjemność mieć małolatke tylko dla jej ciała. Chyba, że ktoś sam nie oferuje zbyt wiele pod względem psychiki. To tłumaczy przy okazji ,,zaliczenie" dużej ilości partnerek jak patrzy się tylko na wygląd, a inne kwestie odchodzą na bok i tłumaczy również ciągłe obnoszenie się z tym faktem na tym portalu. Wszystko
@Shemiaza: Tutaj na wykopie kazdy sie chwali tym czym moze. Jedni ze zarabiaja 15k, inni ze udaja sie w podroz po calym swiecie a ja chwale sie tym czym moge. Powodzeniem wsrod kobiet.

I tak samo jak dla mnie zarabianie 15k jest totalnie niemozliwe tak dla innych powodzenie jakie mialem to tylko w snach moga miec. Wiec chwale sie czym moge.

A ze wpedza to innych uzytkownikow w kompleksy? A myslisz
@JakeLockley: 6obcy.org

"Km" oznacza pytanie czy jestes kobieta czy mezczyzna. 80% tam to mezczyzni ale ich skipujesz albo oni skipuja Ciebie az do momentu jak Cie polaczy z kobieta a potem to juz leci. 1/4 nastolatek tam lubi starszych po 30 rz wiec naprawde jest w czym wybierac.

Jak rozmowa sie klei wymieniacie sie kontaktem najczesciej snapchatem a wtedy to juz z gorki.

Zycze powodzenia i pozdrawiam.