Wpis z mikrobloga

Jak #orlen wyprzedaje rezerwy paliwowe robiąc promocję na stacjach przed wyborami i "uszkadza" Pomocy w dystrybutorach to myśli że to pomaga w wyborach?

Jak myślicie, czy to celowe działanie bo wiedzą że wyborów nie wygrają to szykują sobie by po wyborach moc powiedzieć "gdybyśmy my wygrali to byśmy do tego nie dopuścili" Albo "proszę zobaczyć do czego doprowadza ich niekompetencja"
No słaba zagrywka, dzieci e gimnazjum już miały mądrzejsze.

Ale idziemy dalej, czy jak Orlen ma awarie pompy to czy nie musi zlecić ich naprawy? Czy nie musi przeprowadzić ich legalizacji? No i niech mi Orlen wytłumaczy jakim cudem na 1 stacji jak jest 8 dystrybutorów psują się wszystkie z tym samym paliwem na raz?

Czy Orlen jest obligowany na zapytanie obywatela przedstawić jakie podjęli środki i kiedy by naprawić dystrybutory?

Ostatnie pytanie, czy takie działanie (zakładając że tak jest, bo nie mam takich informacji) czyli wyprze dawanie rezerw paliwowych, robiąc promocję dla wyborów kosztem bezpieczeństwa państwa nie jest przypadkiem jakimś aktem terroryzmu? Bo jak by wyprze dać rezerwy paliwowe, jakby paliwo się skończyło to mam prawie paraliż państwa...

@orlen_lite jak to jest?

#pytaniedoeksperta #polityka #pis