Wpis z mikrobloga

@kopek: to jedyna partia która jest za CAŁKOWITYM przywróceniem niedziel handlowych.

Odwrócenie zmian dla nowych prosumentow (fotowoltaika), odwrócenie zmian dla farm wiatrowych + udział samorządów w ich zyskach, przywrócenie tabletki dzień po bez recepty, przywrócenie refundacji invitro, likwidacja funduszu kościelnego, 0% VAT na transport publiczny (opłacany i tak z podatków….)
argumenty plusy żeby głosować na PO?


@kopek: najważniejszy w obecnej chwili: odbierze władzę największym złodziejom i oszustom niszczącym kraj, jacy się dorwali do żłoba w historii IIIRP.
A jak już to się uda, to można myślec o kolejnych:
1) mimo usilnych prób i posiadania w garści całej prokuratury, służb, mechanizmów wywiadowczych i trybunału, przez osiem długich lat mimo szumnych zapowiedzi nie udowodniono poprzedniej ekipie nic więcej, niż słynne ośmiorniczki, niewpisany do
PO równie chętnie wykorzystywało służby co Pi. Często na podobnym przypale.


@VAPORUMBAN: wiesz, trochę śmiesznie wyszło z tym pisaniem o średniej wieku wykopków, bo chyba zapomniałeś, że PO nigdy nie rządziło samodzielnie i przez większość ich kadencji służby były poza ich jurysdykcją, a wręcz działały przeciwko nim. Tak, nie zawsze legalnie.
czy PO inwigilowało opozycję? ;)


@aarahon: oczywiście, że tak, np. Wąsik był na podsłuchu. Nie wspominając już o masowej (co najmniej 52 osoby) inwigilacji dziennikarzy. Pamięć złotej rybki? ;)
@kopek: Generalnie nic istotnego się nie stanie tylko inne prosiaki będą przy korycie. Tak było kiedy Donek zaczął rządzić 16 lat temu. Moi starzy na niego głosowali i później czekali, aż zacznie wprowadzać te reformy o których mówił w kampanii, tymczasem stało się wielkie NIC. Głosuj na nich, nic nie będzie!
Wąsik był na podsłuchu


@misiek_kobi: raczej podsłuchiwał ;) https://wiadomosci.onet.pl/kraj/hotele-na-podsluchu-to-maciej-wasik-skontaktowal-mnie-z-abw-mam-nagranie/gmskjrv

Nie wspominając już o masowej (co najmniej 52 osoby) inwigilacji dziennikarzy.


@misiek_kobi: z pięćdziesięciu dwóch prawdą okazuje się dwóch...
– Wobec dwóch dziennikarzy prowadzono kontrolę operacyjną polegającą na podsłuchu telefonicznym. Dotyczyło to osób występujących w sprawie operacyjnej związanej z badaniem działalności Komisji Weryfikacyjnej WSI – podkreślił Mariusz Kamiński.

A okazuje się że byli podsłuchiwani zgodnie z prawem i chodziło o aferę
Obecnie mamy wyniki jedne z najgorszych


@Jarek_P: nie wiem czemu ludzie w ciemno rzucają takie bzdury, nawet tego nie weryfikując co zajmie kilka sekund. W 2008 byliśmy zieloną wyspą głównie dzięki rozpędzonej przez PiS w poprzednich latach gospodarce i reformie podatkowej PiS-u, która weszła w życie właśnie w 2008 roku. I nawet ludzie związani z PO to przyznali np. Jan Krzysztof Bielecki, czyli przewodniczący Rady Gospodarczej przy premierze. Kolejne lata już
misiekkobi - >Obecnie mamy wyniki jedne z najgorszych

@JarekP: nie wiem czemu ludzie...

źródło: poland_gdp

Pobierz