Wpis z mikrobloga

@Mrbimbek: ale wiesz, że jak euro było po 4 zł to znaczy, że zlotowka była silniejszą walutą?

Argument, że 20 lat temu pensja była dużo mniejsza jest śmieszny, bo wzrost wynagrodzeń nie jest zasługą pisu tylko stopniowo rozwijającej się gospodarki od 89 roku. Nawet gdyby małpy zarządzały krajem to wzrost pensji dalej by postępował - wystarczyło tylko nic nie ruszać i nie utrudniać. Ale wzrost już nie postępuje, bo zjawił się
@kopek: parlament w Berlinie, masowy naplyw nielegalnych pontoniarzy, usuniecie muru na granicy bialorus polska
TVPO tusk vision, wszystkie postanowienia z Bruksleli beda realizowane natychmiast, jeszcze wiecej przekretow.
wieksza przestepczosc jak widzisz same plusy. (ʘʘ)
argumentem sa fakty ze teraz najmniej zarabiajacym i emerytom zyje sie lepiej.


to jak chcesz zaklamywac rzeczywistosc mnie nie intersuje. klamiesz piszac do mnie wiec nie mamy o czym gadac.


@kawalekpodlogi: Ja wiem, że wy pis0wcy jesteście durni, ale to nie są fakty tylko Twoje wysrywy bez żadnego poparcia
@bylem_zielonko: wzrost z 4 euro na 4,50 przy wzroście wynagrodzenia z 1750 na 4200, widzisz różnice? To dlaczego przez 8 lat platformy takiego wzrostu nie było? A to dlatego że bogacili się przedsiębiorcy a polak zapier€@@ za miskę ryżu. Kiedyś zakup telewizora czy komputera to było swieto w domu, teraz są to zwykle zakupy. W czasach gdy PO objęło rządy zaczynałem swoją przygodę na rynku pracy, wiem jak wtedy wyglądała rzeczywistość
poparciem beda wyniki wyborow.


@kawalekpodlogi: mówię o popraciu swoich wysrywów w realnych danych, źródłach kogoś kto się faktycznie na czymś zna np. na gospodarce. Na tym ewidentnie Ty się nie znasz więc, Twoje #!$%@? o cudownych rządach pisu mogę jedynie wyśmiać
@kawalekpodlogi: No dalej, przyznaj że się na niczym nie znasz, a swoją wiedzę opierasz tylko na chłopskim rozumie. Ja Ci daję szansę na wykazanie się i podanie chociaż jednego źródła, a ty dalej #!$%@? farmazony XD
@kawalekpodlogi: No to obroń swoją tezę, a może zmienię zdanie. Daj jakiś konkret bym mógł też się do tego odnieść. Na tym polega dyskusja inteligentnych ludzi. Ewidentnie inteligentny nie jesteś, ale masz szansę na zrehabilitowanie się. Podaj źródło, które twierdzi, że za Platformy Polska się nie rozwijała gospodarczo.
@Mrbimbek: był wzrost z 900 na 1750. Oczywiście pisowską inflację pomijasz, to że teraz mniej kupisz za pensję niż w 2015 roku pomijasz, to że PiS nie ma żadnych zasług w rozwoju gospodarki tylko ją zatrzymał pomijasz.

To że teraz możesz normalnie kupić komputer to nie zasługa PiSu tylko rozwijającej się gospodarki przez te 8 lat, a którą PiS systematycznie zduszał aż do obecnej stagflacji. A odnośnie programu KO polecam zobaczyć
@Mrbimbek: Ostatnio z ziomeczkami sprawdzaliśmy za ile średnich pensji można kupić VW Polo. W 2012 za czasów PO było to o ile pamiętam 12 średnich pensji. Dzięki miłościwym rządom pis jest to 15 albo 16 pensji.