Wpis z mikrobloga

Ehh. Chłop myślał dzisiaj pół nocy o emigracji. Chłop by chodził po magazynie i skanował skanerem tylko. I bym tam miał bliską osobę. Kuzyna. Razem byśmy mieszkali bez żadnych innych współlokatorów i pracowali. On już tam chyba z rok czasu albo 2 siedzi w Holandii to by mi pokazał co i jak. Są zmiany na popołudniu 14:30-23:00. 5 Dni w tygodniu. Ehh co to będzie jak dostanę ataku paniki. A mame będzie 1100 Kilometrów ode mnie. Wtedy nawet mi Relanium nie pomoże. Ehh. Jak ja nawet teraz nie mogę zasnąć bo się stresuje nie wiadomo czym. I się boję że zejdę na zawał. Śmiechu warte! #przegryw ##!$%@? #emigracja #holandia #nerwicalekowa
Napalone_Okno - Ehh. Chłop myślał dzisiaj pół nocy o emigracji. Chłop by chodził po m...

źródło: 9a8742d0404511a341eea21d6f87da4a

Pobierz
  • 21
@Napalone_Okno: Póki masz spokojną i w miarę prostą pracę zalecałbym zająć się poważnie kwestią nerwicy lękowej która właśnie przez takie myślenie i strach przed atakiem paniki ogranicza twój rozwój, dragi alkohol czy sex z prostytutkami nie zmniejszą ci poziomu lęku a tylko go nasilą. Są doskonałe leki na obniżenie tego lęku wystarczą dwa maks trzy miesiące przyjmowania dobrze było by sobie też zadać pytanie skąd ten lęk się wziął ? Od
@Wiciu89 Najpierw niech faktycznie pojedzie i doświadczy rzeczywistości, czymś się tam zajmie i będzie OK. Najpewniej to po prostu strach młodego człowieka przed pierwszą taką akcją.

@Napalone_Okno Atakuj Mireczek zwłaszcza skoro masz bezpieczna opcje z kuzynem! :) Poczucie zadowolenia że się ruszyłeś i robisz konkrety podbuduje cie niesamowicie:) Pomożemy jakby coś się działo, 1100 km i Niemcy to jak sąsiad za płotem, bez obaw :)
Razem byśmy mieszkali bez żadnych innych współlokatorów i pracowali. On już tam chyba z rok czasu albo 2 siedzi w Holandii to by mi pokazał co i jak.


@Napalone_Okno: nie chce Ci psuć światopoglądu, ale bardzo ciężko mi uwierzyć w to, że chłop po 2 latach w Holandii ogarnął mieszkanie. Serio. Zbadaj najpierw teren, bo potem będzie tak jak w 90% przypadków że przyjedziesz, a chłop w pokoiku 2x2 mieszka w