Wpis z mikrobloga

Wykopki mało co się nie zesrają tym marszem, tylko nie rozumieją, że to nie jest żaden powód do dumy, a tylko potwierdzenie jak w Polsce jest zidiociałe społeczeństwo. To tylko potwierdza słowa Korwina, że 85% ludzi to idioci i w demokracji decyduje pospulstwo i ignoranci. Kilkadziesiąt tysięcy baranów, czy nawet kilkaset tysięcy przyjechało słuchać frazesików i populizmów szczwanego lisa na usługach Bundesnachrichtendienst. Banda naiwniaczków myśli, że taki Tusk robi to wszystko po to, bo kocha Polskę xDD (MARSZ SERDUSZEK hahah)

Co tam, że ten facet najchętniej poszedłby już na emeryturę (która wyniesie mu spokojnie jakieś 10k), nawet wyciekło ostatnio nagranie, że strasznie mu się nie chce kandydować. Ale niestety jakby się sprzeciwił to w myk ujawniono, by to co na niego mają, polecam nawet książke Sumlińskiego kto wykreował tego szczwanego lisa. To zwykła pacyna podobna do Bolka (też nie bez powodu tak go wspiera), która nie może się już sprzeciwić, bo mają na niego za dużo brudów i musi odbić władzę, żeby znów działać w interesie Niemiec, a dokładniej partii Manfreda Webera czyli następce Makreli, która poszła już sobie na emeryturkę. A ryży niestety musi się jeszcze przysłużyć Niemcom, bo nie bez powodu płacą mu 30-40k miesięcznie, a to nie jest kraj bałwanów co płacą takie kwoty na próżno, tylko tak jak anglosasi zawsze kierują się interesem kraju - nie to co w polszy gdzie jest masa sprzedawczyków i agentów wpływu.

Widząc tą masę bezmyślnych owiec, czuje się ALPHA i OMEGA, niesamowite jak społeczeństwo jest głupie i można prosto manipulować gówno-hasłami, bo po co właściwie tam ludzie wyszli? Polska to reżim? No niezły reżim w którym padają hasła "kaczor do wora" i nic się nie dzieje xDD I oczywiście każdy baranek posiada takie samo prawo głosu mimo, że pewnie większości tam zgromadzonych IQ oscyluję w granicach 70-100.

#tusk #marsz #bekazpodludzi #polityka
Propagidator - Wykopki mało co się nie zesrają tym marszem, tylko nie rozumieją, że t...

źródło: wefwe3wq

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Propagidator: 10k emerytury? Chyba euro

Sumlinski to mitoman, zrobil sobie z wydawania tych ksiazek sposob ja zycie. Nie wspominajac o plagiatach ktore ludzie wykryli.
  • Odpowiedz
@Propagidator: Ludzie tacy jak ty często gadają "jak długo jeszcze będzie trzeba głosować na mniejsze zło?". Odpowiedź jest prosta - w demokracji zawsze głosuje się na mniejsze zło. Jeżeli w partii politycznej w ogóle nie widzisz zła (nawet mniejszego) to znaczy, że się zakochałeś. Tak samo jak się chłop w babie #!$%@? i idealizuje jej cechy, tak samo twardy elektorat #!$%@? się w Kaczyńskim, Tusku, Korwinie. I jeszcze ten frazes, że
  • Odpowiedz
Wiec śmieszy mnie bezmyślne wyśmiewanie demokracji i czekanie na króla czy innego despotę


@danio444: taki mądrala a nie rozróżniasz systemu politycznego od ustroju państwa.

I takie gówno ma prawo głosu.

Możesz mieć republikę bez rządów motłochu. Wystarczy zabrać prawo głosu każdemu kto więcej z budżetu czerpie niż wpłaca. Albo chociaż wprowadzić opłatę 100zł za głosowanie.

Albo chociaż test zlożony z losowych pytań typu wymień sąsiadów Polski albo datę wybuchu IIWŚ. Wszyscy
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Ale weź głęboki oddech i wytłumacz o co Ci chodzi. Ten wątek w skrócie jest o tym, że OP narzeka na demokrację, bo ludzie na marszu są głupi, a Tusk jest zły. Przecież jak wprowadzisz cenzus majątkowy w wyborach to Warszawka będzie miała jeszcze większy wpływ na to kto rządzi niż teraz, wiec nie wiem o co pianę bijesz xD.
  • Odpowiedz
@KotBojowy dokładnie tak, pamiętam jakoś z 10 lat temu jak któraś z partii Korwina (wtedy jeszcze nie było Konfy) organizowała spęd na rynku głównym w Krakowie. Kuce się produkowały w internecie "niech zobaczą ile nas jest!","tej siły już nie powstrzymacie!" itp. A potem płacz, że media ich olały albo że podawały mniejsza liczbę uczestników niż Berkowicz naliczył.
  • Odpowiedz
  • 0
@bartd:

Sumlinski to mitoman, zrobil sobie z wydawania tych ksiazek sposob ja zycie. Nie wspominajac o plagiatach ktore ludzie wykryli.


Nie obchodzi mnie właściwie Sumlin, dodałem jego książkę na marginesie - ja bez książki dawno temu doszedłem do takich samych konkluzji jak Sumlin.

Ludzie tacy jak ty często gadają "jak długo jeszcze będzie trzeba głosować na mniejsze zło?". Odpowiedź jest prosta - w demokracji zawsze głosuje się na mniejsze zło. Jeżeli
  • Odpowiedz
  • 0
czyli trafiłem - konfederata xD


@KotBojowy: No czyli trafiłem, tłuk. Wyrażnie napisałem, że nie utożsamiam się z żadną partią - tylko podchodzę do wszystkiego analogicznie i racjonalnie, bo jestem analitykiem z doświadczenia. Nie ma jednej słusznej partii, Konfederacja ma pełno ekscesów/kompromitacji i jako centrysta z pełno opcjami się nie zgadzam, więc jaki 'konfederata'? Przecież wyrażnie napisałem, że w Polskiej polityce nie ma na kogo oddać głosu, ale jeżeli już ryzykować to
  • Odpowiedz
  • 0
@KotBojowy: Co za zakuty beret :O Tyle merytorycznego tekstu, tyle argumentów, a w odpowiedzi jedynie jakiś szczeniacki tekst, że wszystko jasne jakie są moje preferencje wyborcze, skoro jasno piszę, że żadna partia w polskim systemie wyborczym mi nie pasuję. WELCOME IN WYKOP xD Dramat, nie ma co próbować z wykopkami polemizować, to jakieś upośledzenie, albo stan umysłu jednej słusznej partii.
Ale jako, że znam się na psychologie to doskonale rozumiem proces
  • Odpowiedz
@Propagidator kolego, twoja grafomania ma przykryć fakt, że jesteś konfederatą, „analityku z doświadczenia”. Nie powodujesz żadnego dysonansu bo jesteś zupełnie zwyczajny i nic co piszesz nie jest zaskoczeniem. Można w tobie czytać jak w otwartej księdze i wszystko co mówisz było już powiedziane wielokrotnie wcześniej, freethinkerze. Możesz mnie dowolnie wyzywać, wystawiając sobie świadectwo, które i tak było już znane po pierwszym twoim wpisie.
  • Odpowiedz
  • 0
@KotBojowy: To nie obraza, tylko realna opinia analityka - za dużo czasu straciłem na dyskusje z człowiekiem, który na to nie zasługiwał. Kolejny bańkowiec wyjaśniony merytorycznie, żegnam.
  • Odpowiedz
@Propagidator: Chłopie, z analizą masz tyle wspólnego ile ja z baletem. Niewiele. Jesteś grafomanem i mitomanem. A do tego konfederatą - ale się tego trochę wstydzisz. I słusznie, to oznacza, że zostały w tobie resztki godności.
  • Odpowiedz