Wpis z mikrobloga

W 2017 dokładnie kilka dni przed początkiem ogromnej bessy na bitcoinie, która trwała nas kilka lat napisałem ten post:
[(https://wykop.pl/wpis/28804993/jako-ze-posiadam-informacje-prosto-z-wall-street-g)]

W skrócie, że szykuje się gówno i grube rybcie, które miały zarobić zrobiły swoje, a teraz zaczyna się dojenie frajerów i jedziemy w dół.
Oczywiście jak to wykopki jakieś 85% zareagowało zwykłym wyparciem i heheczkami, że to zwykła ściema, albo swoim entuzjastycznym sraniem, że bańka dopiero przed nami - doskonale pamiętam te nastroję xD. Co ja się będę produkować wykres sam potwierdzi, kto miał rację po latach (na czerwono zaznaczyłem post w którym umieściłem posta na wykopie, a co było póżniej idealnie widać.) Zresztą setki 'elspertów' , 'pseudo-analityków' srało, że to dobra inwestycja w tamtym czasie:
https://i.imgur.com/GTozsBq.png

Mało tego xD pózniej po 3 latach idealnie według moich informacji/predykcji + analiz przewidziałem praktycznie na samym lowie (dołku) kolejną bańkę (besse), która trwa do dzisiaj:
https://www.youtube.com/watch?v=wtgfT4C8Vx0

Więc dochodząc do meritum, czuję się jedną z najbardziej kompetentnych osób na giełdzie do tego praktycznie już milionerem mimo, które żyją w cieniu (nigdy nie udzielałem żadnych płatnych porad, czy tzn signów - płatnych sygnałów, bo zawsze uważam, że prawdziwy trader, który zarabia nie musi się szmacić i dorabiać na jakiś szkoleniach.) Warto dodać, że autorytety kryptowaluciarzy, którzy mają setki tysięcy followów na jakiś twitterach mieli w 98% pro wzrostowe predykcje w okresie upadku i analogicznie pro spadkowe podczas końca bańki, ale gawiedz dalej się chlubi opiniami takimi ludżmi, którzy w zasadzie nie mają jakiś większych kompetencji/znajomości rynku tylko wszystko opiera się na wierze/zaufaniu - zasrane autorytety pisały X, a było póżniej Y - i to była oczywiście rutyna, ale wciąż mieli respekt wśród gawiedzi mimo, że się mylili, bo większość ludziska ma pamięć złotej rybki i mało kto analizuje (świat jest pusty.)

I w zasadzie nie wiem jaki sens/puenta miałaby iść z tego posta, może jedynie to, żeby naiwniacy, którzy ślepo płacą za jakieś szkolenia/signy - przestali marnować swój kapitał, bo jeżeli sam nie umiesz trejdować, to nie jest to dla ciebie bajka?? Więc dodam, że prawdziwy ogar nie musi dorabiać na jakiś zasranych szkoleniach, czy sygnałach - to oznaka kanciarzy, albo średnio zaawansowanych, którzy chcą się coś tam dorobić w taki żałosny sposób. To wszystko, pozdrawiaju żegnaju.

#bitcoin #kryptowaluty #wiadomosci #kryptografia #inwestycje #inwestowanie
Propagidator - W 2017 dokładnie kilka dni przed początkiem ogromnej bessy na bitcoini...
  • 20
czyli wypłacać moje 500$ z BTC i ETH, czy jeszcze dobiją do 31000usd/BTC? Xd
Mi tam się wydaje, że przez następne tygodnie znów coś w górę pójdzie
@renegedus: Ameryki nie odkryleś, ja już nawet nie pije do upośledzonych wykopków, tutaj chodzi że większość działa na podobnych schematach. Ma tam swoich ulubieńców/autorytetów polubionych i myślą, że wlecą złote grale - ni #!$%@?! Kolejna sprawa, większość ludzi to debile i nie analizują, ktoś ma renomę to zaobserwują i mimo, że jebnie się 9/10 razy to i tak będą go szanować, rozumisz?
ktoś ma renomę to zaobserwują i mimo, że jebnie się 9/10 razy to i tak będą go szanować, rozumisz?


@Propagidator: a skąd ma renome? bo tak jak tobie, jemu też się wcześniej kilka razu udało. Ciekawe kiedy ty przejdziesz z 4/5 trafione na 4/5 pudło.
Oczywiście jak to wykopki jakieś 85% zareagowało zwykłym wyparciem i heheczkami, że to zwykła ściema, albo swoim entuzjastycznym sraniem, że bańka dopiero przed nami - doskonale pamiętam te nastroję xD

Mało tego xD pózniej po 3 latach idealnie według moich informacji/predykcji + analiz przewidziałem praktycznie na samym lowie (dołku) kolejną bańkę (besse), która trwa do dzisiaj


@Propagidator: chyba mylisz słowa bessa i hossa panie open minded free thinking silent helpful milionerze.
pokaż statement


@dean_corso: A kim ty jesteś, że mam ci coś udowadniać bezczelna zawistna kreaturo? Pomijając już, że nie mam w tym żadnego interesu, bo nic tutaj nie sprzedaję, ani nie jestem żadnym 'alerterem' z jakiś gównianych grupek, ani nawet nie trzymam na wykopie żadnej pozycji tylko jestem tutaj, żeby wyciskać głupotę z wykopków jak sok z cytryny (głównie posty polityczne) i zajmuje się prowokowaniem erectusów z IQ 80-100. Sam właściwie
@Propagidator: zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o rybciach i teraz na siłe próbujesz zainteresować tym innych, i może na początku miałeś jakiś inny pomysł na cel posta, ale podczas pisania jednak poszedłeś w stronę chełpiącego ego i próżniackiego wyzywania ludzi od frajerów, pieszczotliwego nazywania rybciami nawet sam nie wiesz kogo, #!$%@? wie po co chwalenia się ile to nie zarobiłeś, a jako dowód podajesz, że nie masz nic do udowodnienia XDD
@elementarz1: Nie pisz więcej w moją stronę małpko, już usunąłem komentarz, żebyś mi nie odpisywał, bo na prawdę szkoda strzępić ryja, ale skoro już walisz double-postami to szybciutko wyjaśnie. Posłużę się moją anegdotką, żebyś zrozumiał najprostszym przykładem czemu nie zasługujesz na resztki szacunku i dalsza moja uwage, bo inaczej chyba byś nie zrozumiał w tej prostackiej łepetynie:

Nikola Tesla opowiadał jak doszedł do wynalezienia silniku elektrycznego, na sali siedział też sebuś
@Propagidator: silnik elektryczny powstal ze 20 lat przed narodzinami Tesli amebo umysłowa, potwierdzasz jedynie swoją niższość i błazeniarstwo

btw. Natalia Janoszek to jakaś twoja rodzina? bo wydajesz się chorować na to samo co ona i to mówię szczerze mireczku, idz do lekarza albo chociaż porozmawiaj z mamą lub pokaż jej swoje posty
elementarz1 - @Propagidator: silnik elektryczny powstal ze 20 lat przed narodzinami T...
@elementarz1: Pisałem ci żebyś mnie już nie cytował, bo nie zasługujesz erectusie na moją uwage? Już bym nie odpisywał, ale trudno nie sprostować kłamstwom i kolejny raz walnąć ci w łeb rykoszetem za twoje bezczelne manipulacje.

silnik elektryczny powstal ze 20 lat przed narodzinami Tesli

Po 1 czy gdzieś w mojej anegdotce jest informacja, że było inaczej?
Po 2 celowo parchudlaku czepiłeś się znów tego co nie trzeba? Oczywiście mogłem dodać