Wpis z mikrobloga

Żeby życie miało smaczek raz platformus raz pisiaczek i tak to się żyje w tym kartonistanie #!$%@?. #!$%@?, typy, które miały po 12 lat jak rudzielec rządził , wypowiadają się najwięcej o platformie. Niedługo poczujecie na własnej skórze, jak się żyje pod przywódctwem waszego rudego zbawiciela. Bo to takie same gówno co PiS, tylko jeszcze bardziej bezczelne i bezkarne.

#takaprawda #tusk #marsz #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #homokomando #polityka
k.....c - Żeby życie miało smaczek raz platformus raz pisiaczek i tak to się żyje w t...

źródło: 748x4i

Pobierz
  • 36
#!$%@? z gospodarką, światopogląd wazniejszy, #!$%@? ze PO niszczyło przez 8 lat gospodarkę a potem przyszli z PiS przez kolejne 8lat niszczyc, ale nikt nie pamieta juz przeciez ruchu ludów 8 lat temu „odsuwamy PO od koryta”


@dsliwa2: Jakiś wskaźnik, dane, statystyka, procent? Czy tylko będziesz bełkotał jak żul pod żabką po 10 romperach cherry? xD K0nfabulcja a gospodarka. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD oni co najwyżej mogą gospodarować perystaltyką swoich jelit
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kxniec Prawda. Najwięcej politykują i wychwalają platformę Ci, którzy za czasów platformy chodzili do szkoły i mama im kanapki robiła, albo ludzie o pamięci rozwielitki. Ja doskonale pamiętam te czasy i wiem jaką sprzedajną i zakłamana była tamta ekipa. Zresztą nadal jest. I żeby nie było. W dupie mam PIS, PO, Konfederację i Lewicę w różnych jej mutacjach. Wyborcy tych partii przypominają mi zachowaniem kiboli, którzy bez refleksji okładają kijami przeciwników i
@kxniec Mam 20 lat, pamiętam doskonale rządy Tuska i Kopacz. Straszna bieda, ludzie wyjeżdzali za granicę, za chlebem, pamiętam jak jedna z moich koleżanek w klasie nie miała podręczników do szkoły i chodziła tak do września a nauczyciele przymykali na to oko. Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Być może w innych częsciach Polski nie było takich problemów, ale u mnie, na Podlasiu, już tak. Platforma zapomniała o takim regionie, bo sobie