Wpis z mikrobloga

@lenovo99: licz się z tym, że przy stałym noszeniu obrączki wszystkie krawędzie staną się kiedyś zaokrąglone, nawet te przy rowku (choć pewnie przez lokalizację na środku stanie się to później niż wcześniej, chyba że namiętnie będziecie czyścić ten rowek z zabrudzeń). Ja z tego względu nie chciałam żadnych wyżłobień, ozdobnych powierzchni typu satyna czy młotkowanie. Z Mężem wybraliśmy obrączki proste, fazowane na krawędziach bocznych i te fazowania już wyglądają bardziej
  • Odpowiedz
@lenovo99: rowek nie będzie przeszkadzał w noszeniu. Czy się będzie bardziej brudził? Pewnie tak, może się tam dostać jakiś krem albo inne zabrudzenie, ale wystarczy przetrzeć częściej dosłownie palcem, albo przejechać wzdłuż rowka szczoteczką do zębów z płynem do mycia naczyń (na pewno nie żadnymi pastami do zębów, bo porysujecie powierzchnie). Jeśli właśnie takie Wam się podobają to takie właśnie wybierajcie. Ja mam właśnie taką i po 14 latach użytkowania
  • Odpowiedz
@lenovo99: Noszę obrączkę z rowkiem ponad 20 lat - nigdy mi nie przyszło do głowy, że tam się może jakiś brud odkładać. Teraz sprawdziłem i nic z tego rowka nie wyciągnąłem.
  • Odpowiedz