Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dużo czytam tutaj o tym, aby być zadbaną, szczupłą, ogólnie atrakcyjną kobietą dla swojego mężczyzny, aby on nie stracił zainteresowania.

Rozumiem dbanie o aktywność fizyczną, dietę, rozwijanie pasji.
Co w sytuacji, kiedy zwyczajnie po pracy kobiecie nie chce się wyglądać tak dobrze w domu jak ponadczas 8 godzin pracy? Co jak woli nosić dresy i koka i być bez makijażu? Oczywiście czasem wygląda bardzo dobrze tylko dla swojego faceta.

Rezygnować z komfortu tylko dlatego, żeby mezczyzna nie zaczął się interesować innymi, które są idealnie wyszykowane w każdej sytuacji?

Mam już 26 lat i szczerze mówiąc nie w głowie mi udawanie kogoś, kim nie jestem. Mój facet widział mnie na 2 randce bez makijażu i w dresach, ale dalej po 2 latach jest ze mną. Nadal to świeża relacją.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
  • 17
@mirko_anonim: wiesz, słuchając wykopków daleko nie zajedziesz xD ważne, żebyś się nie zapuściła - póki to nie będzie śmierdzący dres, przetłuszczony kok i naburmuszona mina, będzie ok. Ważniejsze od Twojego dresu jest to, czy poświęcasz swojemu facetowi uwagę - posłuchać, zrozumieć na ile się da, resztę zaakceptować, dbać o bliskość fizyczną. Twojego faceta bardziej zaboli spadek libido niż brak makijażu po pracy.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dwa lata to już nie taka świeża relacja, jeśli cię nie akceptuje w dresach i w koku to słabo też masz prawo do tego żeby wieczorami się nie spinać. Ja swoją kocham bez różnicy czy się odpindoli na wyjście czy chodzi wieczorem w rozciągniętych dresach.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale przecież nikt nie oczekuje że będziesz na szpilkach i w pończochach dzień w dzień latać - ale jak oczekujesz, że facet ma Cię traktować jak kobietę a nie jak współlokatorkę to przynajmniej unikaj łażenia w dresach all the time
  • Odpowiedz
Co jak woli nosić dresy i koka i być bez makijażu?


@mirko_anonim: gdzie minusy? Przecież za brak szpachli i syfu w niej się znajdującego skóra Ci podziękuje.
Do relacji długoterminowej są o wiele ważniejsze cechy niż wygląd, widocznie je posiadasz skoro chłop z Tobą siedzi.
  • Odpowiedz
widział mnie na 2 randce bez makijażu i w dresach,


@mirko_anonim: nie wiem, czy akurat to makijaz chlopa kreci. Dresy na randce - jesli w dobrej restauracji i go nie razilo - to jestescie siebie warci. Jesli wyjscie w plener, to nie wiem w czym problem.
Generalnie chyba napisalas tutaj, zeby sie pocieszyc, ze robisz wszystko, zeby chlop cie zostawil, a nadal z toba jest.
  • Odpowiedz