Wpis z mikrobloga

Maciej Dąbrowski z kanału z d--y. Od 10 lat robi filmiki na YT. Początkowo polegały na opowiadaniu 13 latkom kawałów o jedzeniu gówna, penisach i karłach. Potem poszedł w moralizowanie dzieci. Obecnie nie mam siły tego oglądać nawet z ciekawości.


@BombaskaEskadraLotnicza: To, że nie masz go siły obecnie oglądać to nie jest absolutnie nic dziwnego, wystarczy zobaczyć jak mu zasięgi spadły przez ostatnie lata. Jakby ziomuś nie tylko ty jesteś
  • Odpowiedz
To, że nie masz go siły obecnie oglądać to nie jest absolutnie nic dziwnego, wystarczy zobaczyć jak mu zasięgi spadły przez ostatnie lata. Jakby ziomuś nie tylko ty jesteś tego zdania.


@Cztero0404: ostatnio jak widziałem jakiś jego film to płakał, że zły jutub blokuje jego fantastyczne filmy w algorytmach
  • Odpowiedz
ostatnio jak widziałem jakiś jego film to płakał, że zły jutub blokuje jego fantastyczne filmy w algorytmach


@BombaskaEskadraLotnicza: Nic nowego, on tak ''płacze'' od kilku dobrych lat jakby miał jakiś syndrom wyparcia wręcz to się zaczęło bodajże około 2015-2017 roku. Typ generalnie obwinia za wszystko algorytm nie czając jakby totalnie, że to jego osoba może być problemem.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Niby większości nie podobają się obecne restrykcje na YT co "za nic" jak to zwykle twórcy tłumaczą administracja YT czy bot zawiesza na dany filmik monetyzacje. Patrząc w przeszłość i chociażby na ten filmik to może i dobrze. W żaden sposób zabawne, gdzie przekleństwa miały nadać "śmieszność", a wyszło odwrotnie.
  • Odpowiedz
juz wtedy mnie to szokowało


@inwestorek11: Mnie również. Ogólnie w tym filmie było dużo z-------h akcji. Był np. taki motyw, że podeszli do jakiejś losowej grubej laski i spytali czy by się omówiła na s--s. Ona nie wiedziała, że to ukryta kamera i się zgodziła. Zdupy powiedział żeby wziąć numer i jak Ravgor zapisywał to kazał mu spytać czy może ją zapisać "ola obciągola". Laska się zgodziła. Wszystko przebiegło w
  • Odpowiedz