Wpis z mikrobloga

@zenek-stefan1: Paru nowych rzeczy o modelowaniu 3D we FreeCadzie. I stwierdzam, że chociaż to darmowy program, to te wszystkie związania są bardzo irytujące. Zastanawiam się, czy nie lepiej przerzucić się SolidWorksa (musiałbym spiracić) albo Fusion 360, ale nie mógłbym używać go w pracy. Echh, trzeba się przemóc i zacząć korzystać z FreeCada.
@wfyokyga dzięki.
@Chrystus: wszystkiego najlepszego Mirku! 26 lvl here i jeszcze kilka lat temu ludzie 30-40 lat wydawali mi się tacy poważni i starzy xD Teraz ze względu na swój wiek i to że mam dużo takich znajomych w pracy to wiem, że to jeszcze młody człowiek! 40 lat to siła wieku dla faceta - tylko żeby o siebie dbać
@Chrystus:

mi się żyć, uczyć się nowych rzeczy, bawić się, oglądać nowe filmy.


Gratki, że Ci się jeszcze chce, to mnie pociesza że jest jeszcze dla mnie nadzieja że nie zdziadzieję po 30.

Z ciekawości, jaki masz zawód i czy pniesz się po szczebelkach w rozwoju, czy stwierdziłeś, że (na przykład) wyżej specjalisty Ci się nie chce? Ciekawi mnie czy starsi ludzie, którzy nie są zmęczeni życiem i dalej ich ono
@Chrystus: Jezu... Boję się tej liczby, w sumie 30 też się bałem a jakoś przyszła i trwam w tym stanie. Strasznie to #!$%@?, dosłownie nie tak dawno kończyłem gimnazjum a teraz 30+.

Zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń