Wpis z mikrobloga

Co myślicie o PlayStation Portable? Ciekawe urządzenie czy jednak absurdalny gadżet, który okaże się niewypałem? Na portalach albo na FB widzę masę negatywnych czy też prześmiewczych komentarzy. Moim zdaniem to urządzenie jednak ma sens i rozważam jego zakup. To w sumie taki Nintendo Switch (którego posiadam i lubię) z możliwościami PS5. Dla osób chcących pograć np. w łóżku albo dzielących TV z żoną to naprawdę ciekawe rozwiązanie.

#playstation #sony #ps5 #konsole
enzojabol - Co myślicie o PlayStation Portable? Ciekawe urządzenie czy jednak absurda...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
@enzojabol: Powodzenia w strzelankach i dark souls like. w playlinku przesylasz kilkanascie razy mniej danych miedzy urzadzeniami i opoznienie nawet sekundowe nie ma znaczenia.
@enzojabol: Jeżeli jest to urządzenie któe ma tylko dac zdalny dostęp po wifi do konsoli to lipa. PSP i PSV miały opcje takiego grania + wlasne gry. A tutaj wydasz kasę na coś na czym bez ps5 nie pograsz. Ot droższy pad z ekranem.
@enzojabol: Dla mnie to bardziej akcesorium, taki pad który pozwala na grę zdalną a nie przenośna konsola. Myśle że spoko opcja jeśli po pewnym czasie cena spadnie jak przy goglach vr bo 1000zł co jest przypuszczalną ceną na premiere to raczej bym nie dał.
  • 1
@Katiee: No tak, droższy pad z ekranem. Ale ja widzę dla niego kilka rozwiązań swoich problemów i rozważam mocno zakup. Te problemy to:

- chęć pogrania w ciągu dnia gdy dzieciaki są w domu (limitujemy im czas przed ekranem plus np. teraz gram w GOW i Ragnarok i wolałbym żeby dzieci 6 i 2 lata nie oglądały jak odcinam łby przeciwnikom xD). Dzięki temu urządzeniu mógłbym się skitrać na pół godziny
@enzojabol: Sama idea przydatna ale jeżeli to ma kosztować ponad 1000 zł to lepiej dołożyć 500 zł do Steam Decka, na którym można robić to samo + grać gdziekolwiek w gry PC. Używam co jakiś czas PS Remote Play na decku w domu i działa elegancko.
@enzojabol podzielam zdanie. Również czekam na premierę, po paru miesiącach zdecyduje czy brać czy nie. Jeżeli nie będzie opóźnień, jakość będzie akceptowalna to zapewne kupię do grania właśnie na kanapie w 30m czasu wolnego.
Miałem Steamdeck i potwornie się rozczarowałem, chociażby brakiem 60fps i generalnie wydajnością urządzenia.
@enzojabol: przecież ostatnio chyba Schreier nawet pisał, że ludzie się z tego naśmiewają nawet wewnątrz Sony i zastanawiają się, gdzie firma zmierza wypuszczając coś takiego.