Wpis z mikrobloga

"Zbudowałam tu społeczność spermiarzy i nie pozwolę tego zniszczyć."

A tak zupełnie poważnie: widziałem kilka miesięcy temu na amerykańskim tt wpis osoby, która twierdziła, że za niecałą dekadę posiadanie OnlyFans przez różowe i mniejsza lub większa aktywność na tym portalu będzie całkowitą normalnością - taką jak obecnie jest posiadanie konta i aktywność na fb / instagramie / twitterze. Chyba coś w tym jest...

#gonciarz #afera #polskiyoutube #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
D00msday - "Zbudowałam tu społeczność spermiarzy i nie pozwolę tego zniszczyć."

A ta...

źródło: F7S9bJjXEAETvoJ

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
widziałem kilka miesięcy temu na amerykańskim tt wpis osoby, która twierdziła, że za niecałą dekadę posiadanie OnlyFans przez różowe i mniejsza lub większa aktywność na tym portalu będzie całkowitą normalnością


@D00msday: Mi znajomy z ze szkolnej ławy mówił, że za 100 lat w Imperium Romanum mniejsza lub większa aktywność prostytucyjna będzie całkowitą normalnością - taką jak obecnie jest chodzenie do term, noszenie togi czy przestrzeganie prawa. Chyba coś w tym jest...
  • Odpowiedz
@D00msday: Myślę że nie będzie, na bazie prostej matematyki. Teraz się to jeszcze niektórym opłaca, bo liczba "twórców" jest znacznie mniejsza niż liczba użytkowników. W efekcie setki/tysiące ludzi zrzucają się na jedną Julkę. Jeśli nagle stanie się to powszechne, to ta liczba spadnie poniżej 1 i przestanie się to zupełnie opłacać.
Zresztą od niedawna ludzie bawią się z generative AI tworzącymi realistyczne zdjęcia nieistniejących osób. Może się okazać że niedługo Juleczki
  • Odpowiedz
@D00msday: Czyli ona ma takie oczekiwania, że ktoś jest tak zdesperowany, że płaci za jej nudesy, może sobie do tego zwalić, ale nie życzy sobie, żeby pisał jej w komentarzu czy wiadomości czegoś ordynarnego?
  • Odpowiedz
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: Nie tylko z wygenerowanymi obrazkami, ale też z AI-GF który będzie odgrywać z tobą erotyczny sexting z dowolnie wygenerowanymi obrazkami(albo nawet filmikiami), dopasowanymi do najbardziej zwyrolskich dewiacji jakich sobie wymarzycie.
Tylko fizyczne prostytutki przetrwają tą masakrację technologiczną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może sobie do tego zwalić, ale nie życzy sobie, żeby pisał jej w komentarzu czy wiadomości czegoś ordynarnego?


@Pharos: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal, czy jakoś tak, a poza tym za sexting się dodatkowo płaci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D00msday: Mam takie skojarzenie, że "Nowy wspaniały świat" Huxleya będzie naszą rzeczywistością (może już jest). Właściwie to nie mogę uwierzyć, jaka ta książka była prorocza. Sterylne, obrzydliwe społeczeństwo, brak ludzkich uczuć, traktowanie ludzi i życia jak eksperyment laboratoryjny. Podział ludzi na kasty i seks na zasadzie "każdy należy do każdego". Masakra.
  • Odpowiedz
A tak zupełnie poważnie: widziałem kilka miesięcy temu na amerykańskim tt wpis osoby, która twierdziła, że za niecałą dekadę posiadanie OnlyFans przez różowe i mniejsza lub większa aktywność na tym portalu będzie całkowitą normalnością - taką jak obecnie jest posiadanie konta i aktywność na fb / instagramie / twitterze. Chyba coś w tym jest...


@D00msday: Bzdura, co najwyżej będzie masa osób normalizujących to jak obecnie, ale nigdy nie będzie to normalne
  • Odpowiedz