Wpis z mikrobloga

ci co nie interesują się polityką nie powinni mieć prawa do głosowania


@PodniebnyMurzyn: ale mnie to #!$%@? mowienie, ze nie interesuje sie polityka.
To tak jakby mowic nie interesuje sie oddychaniem - chcesz czy nie, polityka jest wszedzie, w kazdych zakupach w sklepie, w kazdym wyjsciu do parku i nawet jak siedzisz w domu to polityka dyktuje w jakim domu i gdzie mozesz siedziec.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn To tak jak moja matka jest feministką, bo ją jej pierwszy zostawił kilka dekad temu z dzieckiem. Spytasz co uchwaliły feministki, jakie mają zamiary, to nic nie wie, tylko ze łzami w oczach wspomina wydarzenia sprzed dekad. Ojca porzuciła baba dla pijaka, który ją jeszcze bił, jak musiał się czuć ojciec? Nie chodzi i nie narzeka na baby, taka różnica. LOGIKA! Feministki się na niej w ogóle nie opierają i stąd
  • Odpowiedz
ci co nie interesują się polityką nie powinni mieć prawa do głosowania

Tylko niestety nie da się tego wiarygodnie sprawdzić


@PodniebnyMurzyn:

mogłyby być testy z pytaniami z WoSu dot. ustroju i instytucji np. co to jest Konwent Seniorów, debile pokroju Biedronia odpadłyby.
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: przecież nowowybrana władza nie jest zobligowana do spełniania swojego programu wyborczego. Mentzen twierdzi, ze uprości i obniży podatki, a przykładowo moja intuicja mi mówi, ze wbrew programowi, on czegoś takiego nie dość ze nie zrobi, to nawet nie zamierza zrobić.
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: Tylko czym jest interesowanie się polityką? Ekonomia? Światopogląd? Polityka zagraniczna? Polityka wewnętrzna? System prawny? Tak naprawdę prawię każda czynność w naszym kraju jest jakoś powiązana z polityką.
  • Odpowiedz