Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Fakt, mój błąd, wszystko zleży od jakiego producenta karta, są mniejsze i większe 4070ti. Błędnie założyłem że FE będzie mniej więcej odpowiadało rozmiarem propozycjom od innych producentów.

@Roniq:

myślałem, że trochę mniejsze są od 80 i 90 xd

Są mniejsze, a są też niemal równe 4080/90, zależy od producenta. OP ma najwyraźniej jedną z tych większych wersji ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz Zgrywajac_twardziela - @TheSznikers: Fakt, mój błąd, wszystko zleży od jakiego produc...
źródło: obraz_2023-09-30_234403326
@Zgrywajac_twardziela Przepływa powietrza jest tam bardzo dobry jeśli dobrze ustawisz wentylatory. Wentylatory z dołu i boku mają wciągać powietrze, a od góry i z tyłu (tego jeszcze nie zamontowałem) mają wypuszczać powietrze. Obudowa jest świetna ze względu na personalizację. Można ją przebudować, że jest szyba po lewej bądź po prawej stronie. Jak ktoś chce bokiem ustawić obudowę to hub również można przestawić na bok obudowy.

Plusy:
- Wygląd. Robi wrażenie i nie
@tookey: Ło panie, taka cena, a ani filtrów ani wentylatorów nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dla mnie zbyt specyficzna jest, i jednak cały czas bym miał z tyłu głowy że wentylator zasilacza był projektowany pod prace w poziomie a nie pionie, i się szybciej łożysko zużyje. No ale ważne żebyś Ty był zadowolony ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Proszę kitku pogłaskać (
@Zgrywajac_twardziela No niestety droga zabawa. Mnie się udało dość budżetowo, bo obudowa wyrwana z Allegro za połowę ceny detalicznej, a wentylatory od chińczyka Jonsbo.
Największy plus tej obudowy to przycisk start z boku obudowy i kitku w końcu łapami nie wyłącza pieca :D
Kitku jak widać też zadowolony () i pozdrawia twardziela (ʘʘ)
@TheSznikers: Sam się przesiadłem, ale z RTX 3070 Ti i też na 4070 Ti w wersji Phoenix od Gainwarda. Jakie to jest bydle. Jak przypomnę sobie swojego GTX 1060 to masakra jakaś. Też muszę pomyśleć nad podpórką bo u mnie nie było w zestawie. Oby służyło miras
@TheSznikers: jak składałem jakiś czas temu pieca to myślałem żeby go jakoś podświetlić, np na zielono, ale wszędzie na necie widziałem tylko wielokolorowe i mi się nie podobały i odpuściłem. Potem mnie olśniło że tym się steruje i można wybrać kolor xd No po prostu debil, kurtyna xd