Wpis z mikrobloga

@jash: Polecam przeczytanie ze zrozumieniem.
Sondaze maja t do siebie ze maja pewien blad. To co zacytowales jest fajnym zabiegiem. Zabiegiem polegajacym na:
A moja partia i tak wejdzie to zaglosuje na inna bo jest na krawedzi.

Niby matematyka ale jakbysmy tak robili to mielibysmy maly rozpierdziel :P
@m4rcus: wybory w 2019 roku pokazały, że im wyższa frekwecja, tym więcej PIS dostaje głosów. Niech Ci co się nie interesują polityką, zostaną w domu. Dla naszego dobra, dla dobra Polski.
  • 0
@gorzki99 Niby tak, ale wiadomo że takich wahających się jest mały procent, który dla KO prawie nic nie da, a dla TD może być znaczący. Polecam cały jest na przykładach że w 2019 Lewica i PSL wyrwały PiSowi mandat przewagą czasem kilkuset czasem kilkudziesięciu głosów, w przypadku KO do następnego mandatu brakowało zwykle kilkudziesięciu tysięcy głosów.
ale wiadomo że takich wahających się jest mały procent, który dla KO prawie nic nie da, a dla TD może być znaczący. Polecam cały jest na przykładach że w 2019 Lewica i PSL wyrwały PiSowi mandat przewagą czasem kilkuset czasem kilkudziesięciu głosów, w przypadku KO do następnego mandatu brakowało zwykle kilkudziesięciu tysięcy głosów.


@jash: Jasne i zgoda. 1000 glosow dla KO to nic a dla TD moze byc na granicy byc
Ja sobie pomysle ze moj glos moglby pojsc a pis to mnie az trzesie.


@gorzki99: wyobraź sobie, że głosujesz na załóżmy KO, a trzecia droga ma wynik 7.99% i PiS dostaje rząd większościowy. Nie czujesz wtedy, że oddałeś trochę głos na pis?
@IlawaNidzica: nie.

Jak juz wczesniaj wspomnialem - fikolki to nie ze mna. Nie namowisz mnie do ratowania kretynow - lewica sie naumiala po 2015 Czas zeby oni tez sie nauieli.

TD to bardzo duzy rak jesi chdzi o wybory. Smutne ale tak jest.