Wpis z mikrobloga

@maniek74 bo jesteś przegrywem giełdowym longującym roczną bessę i to w samo w sobie jest tylko godne pożałowania. natomiast twoje ataki na inne osoby, które tracą tak samo jak ty są już dobrym powodem do ciśnięcia cię farmazonie
@maniek74 ChrisKarczynski którego tutaj tyle razy atakowaleś, pisałeś, że gra na demo, że to farmazon potrafił udowodnić ile zarobił i pięknie cię zgasił. Ty natomiast potrafisz gadać tylko o jakichś zyskach widmo. Ale spoko maniek, na pewno jesteś zarobiony, wszyscy w to wierzymy
idź broń dalej chłopa, który cię ciśnie przy kazdej okazji


@michelney: Sam nie lubię pokazywać kwot a twoje wpisy sugerują by pokazywać tutaj ile kto zarobił/stracił. Jakie to ma znaczenie czy zarobił na pozycji 200zł czy 2000zł jak dla jednej osoby 200zł to mega wyczyn i zapi3rdalanie cały dzień u Janusza a dla innego to godzinowa stawka?
To że czasem coś jeden drugiemu wytknie, wyśmieje, oceni to nic złego o ile
Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi z dzisiejszym wpisem - swoją krucjatę przeciwko naganiaczom na przegrane sprawy zacznij od siebie, bo niczym się nie różnisz od tych bulgarow czy innych byków z wallstreet. Miłego weekendu, w poniedziałek sobie dokończymy
@michelney dokładnie „atakowalem” Krisa, bo on tu pisał, ze nie używa SL na indeksach i tak polecał robić tez innym, twierdząc, ze wystarczy poczekać i zawsze odbije, następnie Kris został wyzerowany, kto wtedy siedział na tagu ten to pamięta. W sumie, ciebie tu swego czasu „atakowlem” za to samo, gdy waliles do początkujących tekstami, ze „SL są dla maluch dziewczynek” Krsi to twoje multi było?
@michelney No ja rozumiem doskonale o co ci chodzi z tymi wpisami, ty również, tylko robisz teatrzyk dla reszty, chodzi o to, ze byłem w opozycji do stylu gry jaki prezentowałes, toczyłes tu wtedy zażarte dyskusje, ze masz racje, okazało się ze jej nie masz i teraz łazisz za mną od roku i plujesz jadem gdzie sie tylko da