Wpis z mikrobloga

@maniek74: nawet jeśli naganiali (kto decyduje o tym, czy wpis jest "humorystyczny" czy naganianiem? Antywskaźnik Maniuś?), to odnoszę wrażenie, że jedynym nagonionym byłeś ty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@maniek74 mam dla ciebie propozycję. Ja przeproszę w osobnym wpisie puche, cyferkę i ciebie za wszystkie wyzwiska. Ty przeprosisz kolegów z tagu na wyśmiewanie wtop. Zgodę przypieczętujemy wpłatą symbolicznych 20zł na dowolną zbiórkę. Deal?
@michelney do naganiaczy czy farmazonów, kasztan się w to wpisuje, bo 3 tygodnie temu, przed skasowaniem konta, pisał tu, ze lewar jest dla frajerów, nie da sie na tym zarobić i on już z tym kończy, po czym wraca jako zielonka i pisze, ze bezie grał na egzotycznych surowcach z lewarem i budował niezależność na shorcie na kakao, a jak kako jednak poszło w gore, to napisał, ze jednak jest bez pozycji,
@michelney lol jaka propozycje, chłopie, spędziłeś weekend na grzebaniu w moich wpisach, aby znaleźć jakieś stratne pozycje, ta która znalazłeś okazała się zyskowna

Ty nie potrafisz pojąć tego, ze ja mam w dupie co ktoś tu o mnie myśli, tak jak zreszta większość uzytkownikow tego tagu, bo to tylko wykop, czy ktos sobie myśli, ze tylko pale hajs na mikrolorach, czy ze zarabiam na grubych pozycjach, to mnie to totalnie nie interesuje