Wpis z mikrobloga

Mam niełatwa sytuacji w pracy. Jestem zaręczona od pół roku, w związku jestem od 10 lat i niestety, ale zakochałam się w innym mężczyźnie z pracy, w dodatku żonatym z dziećmi i 12 lat starszym. Być może do tego by nie doszło, gdyby sam nie dażył mnie tak samo dużym zainteresowaniem. Nie będę się rozpisywać, ale wiem, że też coś silnego do mnie czuje. Jest mi z tym okropnie pomimo odczuwanego ostrego haju. Zanim mnie ktoś zlinczuje uprzedzam, że chodzę na terapie i staram się walczyć z tymi uczuciami, bo to jest kompletnie poza zdrowym rozsądkiem i nie chce nikogo skrzywdzić.

Chciałam się wygadać i dopytać czy znacie podobne sytuacje, jak się one zakończyły i czy mi to w końcu samo przejdzie? Bo trwa to od wielu miesięcy. Na domiar tego ten mężczyzna zaczal się tym chwalić w swoim zespole, swojego czasu nachalnie na mnie patrzyli do tego stopnia, że nawet zauważyła to moja koleżanka (pomimo tego dalej nie przechodzi mi zakochanie). Jednego z jego działu lubię i szanuje i jest mi strasznie przykro, że musiał się o mnie czegoś złego nasłuchać, bo widzę że zmienił do mnie stosunek i niechętnie już ze mną rozmawia. Dlatego też mi trudno.
Proszę o rady, poza terapią. #pracbaza #zwiazki
  • 50
@bobsley33: typek jest żonaty i nachalnie kręci się wokół innej babki. Debil albo manipulant.
Zresztą masz "Jednego z jego działu lubię i szanuje i jest mi strasznie przykro, że musiał się o mnie czegoś złego nasłuchać, bo widzę że zmienił do mnie stosunek i niechętnie już ze mną rozmawia.". Już smród w robocie robi, a spuszczenie wody spowoduje że kibel się zapcha i szambo wybije.
@Haerbin: Współczuję twojemu facetowi bo wszystko wskazuje na to, że za chwilę wytrzesz nim podłogę. Prawda jest taka, że musisz podjąć świadomą decyzję i dokonać wyboru: albo kończysz związek z obecnym gościem, albo zmieniasz pracę. Jeśli przez dłuższy czas nie udało ci się poradzić sobie z uczuciami do kolegi z pracy to znaczy, że mocno się w to angażujesz i jesteś na progu wskoczenia na ''inną gałąź''. Samo nie minie -
@Haerbin: powiem Ci coś czego chyba nie powiedział/a Ci terapeuta/tka- to coś silnego co czuje do Ciebue ten typ to silna potrzeba wyruchania Cie. Nic więcej. Cała reszta to gra pozorów, żebyś dała się mu wyruchać oraz Twoja wyobraźnia. Facet z żoną i dziećmi nie chce zmienić tego co ma uwierz mi, chce tylko pociupać na boku dobrą dupę z pracy bo żona juz nie ma ochoty na robienie laski częściej
@Haerbin: Czekaj, bo ja chyba czegos nie zalapalem.

Zakochalas sie w zonatym facecie z pracy i wiesz ze on cos do ciebie czuje, masz w zwiazku z tym moralniaka watpliwosci, mowisz o tym na terapii itd.

Tymczasem twoj obiekt westchnien, rozpowiada w pracy [sic!] ze cos do niego czujesz?!?
I ty sie serio zastanawiasz co to z tego bedzie?

Przeciez to jest typowy okaz #!$%@? zdobywcy, ktory robi to tylko po