Wpis z mikrobloga

@niecodziennyszczon: Tak rozkminiam, przecież wszystkie te kraje, które przyjęły euro muszą bardziej liczyć sie ze zdaniem Brukselii i nie moga sie postawić, więc nasz kraj, Czechy, kiedyś UK przed brexitem i chyba jeszcze kraje bałtyckie mamy szczęście, że mamy własną walute, bo możemy tez postawić sie Unii ¯\(ツ)/¯
@Mightyduda: Jestem pisowcem, bo powtarzam propagande telewizji publicznej, która jest za tym by POLAKÓW NIE DZIELIĆ na lepszych i gorszych, ani naszego kraju ( ͡º ͜ʖ͡º) skoro to jest złe, to czyja jest Polska skoro nie ms prawa wg Ciebie chronić polaków przed dzieleniem NA GORSZYCH I LEPSZYCH i dlaczego polakom chcesz odbierać prawo do bronienia tego co polskie? Kim jesteś hansem zza niemnem czy saszka
@Mightyduda: Ad 2 i argument by bronić Polski zza wisły a zostawienie wschodniej części kraju bez ochrony jest inwalidą, bo jak chcesz bronić wtedy kraju nie mając przy wschodniej granicy baz wojskowych? Jakby ruskie weszły przez Białoruś to mieliby wtedy łatwiej zajęcie tych terenów, niż gdyby stacjonawały tam nasze jednostki, podobnie było na Ukrainie, krymu nikt nie chronil i zielone ludziki wjechaly jak do siebie
( ͡~ ͜ʖ ͡
@Mightyduda: Ja mam brać leki, bo chce dbać o swój kraj i nie popieram dzielenia rodaków na lepszych i gorszych? I kto z nas dwóch ma nie pokolei w głowie? Chcecie bawić sie w hitlera, dzielić Polske i polaków na lepszych i gorszych w imie czego? No właśnie. Normalna opozycja trzyma strone swojego kraju, a nie obcego. USA, Niemcy też maja zdrajców narodu (trump, merkel) pierwszy co sfałszował wybory i lubuwał