Wpis z mikrobloga

Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: sobota, siódma rano - przeglądam neta, w tle odpalony Battlefield 2042, kilka piwek za mną, więc na biurku stoi kubek z wodą z kranu, a na balkonie kubek z rozcieńczonym sokiem jabłkowym. Zaraz chyba skręcę słabego lolka i go zutylizuję w płucach.

Zero dzieci, zero stałej partnerki, sypiam nawet po 12 godzin (ostatni tydzień po trzy godziny, bo sporo roboty) i ogólnie nikt mnie nie #!$%@? - żyć, nie umierać. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Żeby było ciekawiej, wrzucam fotę kurczaka chyba sprzed 23 lat - potem było więcej mięsa, później długoletnia przerwa w ćwiczeniach siłowych, a obecna forma to ja ze zdjęcia plus ze 3 kilogramy masy tłuszczowej na brzuchu, ale nie chcę robić rzeźby, bo powoli staram się zbudować sylwetkę, którą miałem kiedyś, kiedy ćwiczyłem regularnie. Dlatego też dodam tag #mirkokoksy, ale to raczej dla ciekawych komentarzy mirków spod tego tagu, hehe

Teraz słucham Dj Killer & Dj Dziekan Live 19.09.2021 Muzyczne Wspomnienia a zaraz wracam do gierki. Potem położę się na kilka godzin, a jak się nie obudzę, to na kilkanaście. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#takaprawda #heheszki #humorobrazkowy #rodzice #rodzina #dzieci
StaryWedrowiec - Ehhh... 44 lata na karku i nie jest źle: sobota, siódma rano - przeg...

źródło: 2023-09-30 06 56 50

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Mam zamiar zapodać terapię zastępczą, nic więcej, ale terminy do lekarzy długie i na razie nawet się nie zarejestrowałem, bo sporo mam zajęć, a mój umysł źle znosi wielowątkowość.

Fajnie, że mi o tym przypomniałeś. Może w przyszłym tygodniu podzwonię i uda mi się gdzieś zarejestrować na przyszły rok.
  • Odpowiedz
@seniorwykopek: to jest najlepszy dowód na to, że typ tak naprawdę szuka leku na odczuwaną wewnętrzną pustkę.

Ma szczęście że jest facetem, więc rodzinę może założyć w każdej chwili. Tylko najwyraźniej jeszcze musi trochę dojrzeć.
  • Odpowiedz