Wpis z mikrobloga

#a1 #bmw #polskiedrogi
1) BMW z prędkością 253 km/h (113 km/h ponad dopuszczalny limit) na autostradzie wpierdziela się w 3 osobową rodzinę, w wyniku czego cała rodzina umiera w drastyczny sposób
2) Policja wypuszcza komunikat prasowy w którym zupełnie pomija obecność BMW w całym zdarzeniu, nie wiem może nie zauważyli. Napisali tylko, że z niewiadomych przyczyn xD
3) #!$%@? tak naprawdę wie co oni zrobili z tym człowiekiem - czy go przesłuchali i wypuścili, czy co
4) Spływają pierwsze nagrania z kamerek, które wyraźne wskazują, że BMW brało udział w zdarzeniu (w sumie Majtczak - osoba jest upubliczniona)
5) Po rozpętaniu się małej gównoburzy wchodzi cała na biało spocona prokurator regionalna, która podaje wstępną informację, że KIA w niewyjaśnionych okolicznościach zjechała, a BMW zahaczyło o nią zahaczyło (mój absolutnie highlight całego zamieszania xD)
6) Majtczak pewnie gdzieś na tym momencie kupuje bilety i szykuje się żeby #!$%@?ć z kraju (ciekawe czy ktoś go ostrzegł żeby to zrobił)
7) Sprawa stała się zbyt medialna, wielki bohater uciśnionych Minister Zero wchodzi cały na zerowo ratować honor policji i prokuratury (Minister Sprawiedliwości całego #!$%@? kraju XD). Najbardziej #!$%@?ące w tym całym zdarzeniu jest to, że robi to tylko żeby zbić kapitał polityczny przed wyborami.
8) 13 DNI PO ZDARZENIU zostaje wydany list gończy za gościem, którego zarówno jak policja i prokuratura miała w rękach w momencie wypadku. Brawooo

Coś pominąłem? xD Śmiać się czy płakać? Czuć zniesmaczenie? Jak reagować na takie sytuacje? Czy w ogóle ktoś poniesie konsekwencje za to co w ogóle się #!$%@?ło? Ciekawe ile takich niemedialnych spraw przechodzi do porządku dziennego
Gaboleusz - #a1 #bmw #polskiedrogi
1) BMW z prędkością 253 km/h (113 km/h ponad dopus...

źródło: leonardo-dicaprio-slow-clapping-kl5ryfr57j91fmfg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gaboleusz: pominąłeś tuszowanie sprawy w prokuraturze w Piotrkowie, bo to tutaj od samego początku doszło do przestępstw (i nie boję się tego napisać)
  • Odpowiedz
  • 24
@lexico: to że ręką rękę myje to nie mam żadnych wątpliwości. Smutne jest to, że jednak wciąz mam pewne wątpliwości czy to brak kompetencji czy korupcja i to w tym wszystkim jest najsmutniejsze
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Mnie zastanawia jeszcze jedna rzecz, są jacyś świadkowie, którzy widzieli zdarzenie z bliska, ale nie mieli kamer? Przecież takich osób powinno być kilka. Co z nimi? Media nie dotarły do nich szybko po zdarzeniu, tylko dopiero ten koleś z kamerką jadący z naprzeciwka?
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Trochę tego i tamtego. Psy podjechały do gnoja i powiedział im, że jego rodzina jest w "firmie", to sami zaczęli koło niego biegać i merdać ogonkami, a potem to już ciocia i wujek wkroczyli do akcji. Po prostu mi się rzygać chce, takie mamy państwo.
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Ziobro mógł poczekać dwa dni i w blasku fleszy wyj3bać prokuratora i kilka psów. Układ, mafia, SB, ...PIS ciągle musi walczyć o Polskę, stara narracja. A tak wdepnął w psie g∆wno w blasku fleszy, i nieudolność spada na niego.
Ma teraz wybór. Albo wysyła za Sebkiem Łowców Cieni i w blasku fleszy wytarga tucznika z samolotu który przywiózł go do Polski.
Albo PIS ma w plecy kilka procent głosów
  • Odpowiedz