Wpis z mikrobloga

Koorwa kolejny patus lvl +30 z mojej dawnej szkoły chwali sie swiezo urodzonym bobasem z całą rodzinką, całkiem niezłą Karynką, niezłą pracą, forma i ułozonym zyciem xD #!$%@?ł przed pałami, same wtopy, iles klas niezaliczonych, biegał z najwiekszym motłochem i patologią a dzis wygrywa zycie na samej dynaminie.

Spotykałem go z ziomkami na skwerkach jak ładowali goude i byli tym przed czym nauczyciele przestrzegali. Dodam dla sprostowania ze nie jest chłop rodzynkiem bo z jego ekipy 90% tej patoli i szkolnych oprawców ma rodziny i swoje biznesy a mieli przecież gnić pod ziemią albo w pierdlu xD. I nie mowie o wannabe gangsterkach oskich w air maxach tylko patoli co w gimnazjum dealowała, miała plecy kryminalistów +30lvl i łamali chłopaczkowi ręce u mnie w szkole. Esencja dresów w tamtych latach.

Takie przypomnienie ze chowanie gnoja na ułozone, dobre dzieciatko nie daje nic prócz słabej psychy w cenie łatwiejszego wychowania.

#zalesie #szkola #patusy #patologia #takaprawda #psychologia #pill #przemocwszkole
vauecki - Koorwa kolejny patus lvl +30 z mojej dawnej szkoły chwali sie swiezo urodzo...

źródło: comment_AK6ESCyguLUVToCd6Xxxw22o4PfkOhSn

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@vauecki: tez mialem takiego ziomka w klasie w podbazie. Nie jakas mega ciezka patologia, ale ledwo z klasy do klasy, wieczne problemy z nauczycielami, bójki, znajomi narkomani itd. A jak dorosl to wyjechal do Anglii, zlapal robote przy gotowaniu i sie okazalo ze ma talent - z czasem prace i szkolenia w swietnych restauracjach itd. Wrocil do PL i teraz ma kilka knajp.
  • Odpowiedz