Wpis z mikrobloga

@Loksy22: Elizę postrzega się jako toksyczną, bo w jej sezonie nie było toksycznych osób, dlatego się wyróżniała, w tym sezonie czy nawet w 6 zginęłaby w tłumie. Dla mnie Eliza nie była taka zła, to było dziecko, w ogóle jestem za zakazem uczestnictwa w HP dziewiętnastolatek, bo źle się to ogląda. Tak samo hugolina dla mnie nie była aż tak toksyczna, to była zwykła wariatka, ale w zasadzie to ja nawet
@crazy_frog: jak najbardziej podtrzymuje zdanie żabki oraz dewasty, żmija jak na 19latke była strasznie toksyczna i oprócz tego na każdym kroku próbowała wywołać aferę. @kipman1 a ty faktycznie masz jakieś klapki na oczach albo interes w tym, że ją tak bronisz, bo tak jak dewasta napisała, tylko pojawi się jakiś temat i ty już stoisz na straży z tarczą przed nimi. Nie wiem jak można pisać o niej,że ma twardy charakter
@Hogataa26: źle mnie zrozumiałaś, psychol to osoba powołującą się w sądzie na samosądy przez niego wypisywane, a bubba to był po prostu internetowy zjeb który stosował język nienawiści i został zdemaskowany. Ja wiem dużo o HP, czego dowodem są chociażby różne leaki. Więcej i tak już nie napiszę, zatem nie dopytuj w tej sprawie.
@Azrarlllla: mi jednak w pamięć zapadła afera frajerska. Mery zwracała uwagę jayowi ze nie w porządku sie zachował, uzywa słowa na f i wtedy wchodzi elizka z praniem mozgu dla Jaya. Nie dość wyolbrzymia znaczenie tego slowa (Mery nie miała na myśli tej wersji znaczeniowej ze środowisk pato celebrytow która podawała jayowi elizka) to jeszcze wykreowała sie na jego wybawce :') w tej sytuacji. Wykonanie idealne, efekt - obrzydzic mery i