Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Co edycje mam wrażenie, że nie było bardziej toksycznej osoby, a jednak ludzkość zaskakuje z sezonu na sezon… i tak dla mnie to był Gjacz, Klauno, Hugolina, Eliza i teraz Roch. Jestem ciekawa jakie typy u Was?
  • 32
  • Odpowiedz
@Loksy22: Totalnie bezsensowna klasyfikacja - to bardziej zestawienie najbardziej wyrazistych charakterów. Jeśli Eliza jest dla ciebie toksyczna (moim zdaniem była dziecinna i i trochę niedowartościowana) to w takim razie wiele bardziej toksyczna jest Mallu dla Marvina, Cipołaja do Moniki czy nawet Krystiana do Basi, który nawet sypiając z nią nie mógł jej zaufać w niczym oraz o niczym ze sobą nie rozmawiali bo nie potrafili ze sobą rozmawiać.
Jeśli szukasz kogoś
  • Odpowiedz
@kipman1: Ty klasyfikujesz toksyczność w związku. A my ogólnie w poszczególnej edycji. Żmija była najgorszą toksyczką dla wszystkich nie tylko dla Jajka,gorszej toksyczki trudno znaleźć..no może Klauno
Moje top toksyków to #!$%@?,Żmija, Klaun, Hugolina, Gjacz, Łoniak
  • Odpowiedz
@kipman1: Ledwie ktoś wspomniał Elizę a ty już bierzesz się za robotę. Nie pamiętasz jak suszyła Dżejowi głowę bo głosował za pozostawieniem Oliwki że "wybrał zdradę", próbowała skłócić go z Pepe, udawała że płacze albo pytała na pandorze o pieniążki na spalony dom? Nie wybielaj jej do bycia jedynie wyrazistym charakterem bo swoją dozę toksyczności jednak miała.
  • Odpowiedz
@Dewasta: Eliza jaka była taka była ale na pewno nie gnębiła nikogo psychicznie może poza Jayem robiąc mu jazdy o byle co ale jak widać już trochę są w związku więc może faktycznie się w sobie zakochali i są szczęśliwi. Ja tam życzę jak najlepiej. Nie popieram też zachowania Elizki ale w porównaniu do Klauno albo nawet teraz takiego Srocha to nie ma porównania. Oni już są na wyższym szczeblu toksyczności
  • Odpowiedz
1 edycja: Adam (miał jakąś ksywkę? Jestem tu świeżakiem). To był rasowy psychol, na pewno też Maciek.
2 edycja: Gjacz i psychopatyczny Łukasz, trochę też Artur.
3: Patolka.
4: większość, xD, a głównie: Klauno, Oha, Natka, Daro, Łoniak, Miłosz...
5: sama nie wiem, czy ktokolwiek, dla mnie Eliza była, tak jak pisze @kipman1, dzieciakiem, nadawała na ludzi i strzelała fochy, ale też budowała swoją relację, nie była taka zła. Doma w
  • Odpowiedz
@crazy_frog no i taka zła dla tego Jaya byłe że do dzisiaj są razem :) Nie było innej 19-latki z tak mocnym charakterem w HP, ale nadal to był dzieciuch, który zapewne już dojrzał pod wieloma względami.

@Dewasta no ale takie mam zdanie, ja się patrzę na całokształt a nie pojedyncze momenty - to tak jakbym miał podważać super grę Moni za zachowanie w trakcie bollywodzkich tańców :)
  • Odpowiedz
@Dewasta: Jeszcze raz podkreślam - sorry mam takie zdanie, HP5 to mój ulubiony sezon i uczestników z tego sezonu polubiłem najbardziej i może nie jestem obiektywny. Z drugiej strony jeśli uważasz że Eliza jest złem wcielonym to ok - szanuję to i nie chcę zmieniać Twojego zdania. Zastanawia mnie jednak jak to jest, że będąc tak złym i toksycznym człowiekiem sprawiła że ludzie ją tak lubią - porównując jej lub Jaya
  • Odpowiedz
Co do Elizy jeszcze: przypomniało mi się, że tak naprawdę to ona na początku była odrzucana i hejtowana przez dziewczyny, jednak z różnych względów (jak np. to, że jej sezon w ogóle należał do mniej toksycznych, ludzie tam się głównie bawili, a wiele relacji przetrwało po) nie eskalowało to tak, więc w ogóle mi tu ta dziewczyna nie pasuje, choć miała ciężki charakter.
  • Odpowiedz
@kipman1: Nie uważam jej za zło wcielone, tego mi nie wmawiaj znowu wchodząc w skrajność. Dostrzegam jej toksyczne zachowania i nie odwracaj kota ogonem że jak może być zła i toksyczna mając największe zasięgi bo to że coś jest popularne nie oznacza że jest dobre. Oni sami tworzą kontent raczej niezbyt wyszukany, przypomnę tylko skakanie do Wisły, skierowany do dzieciarni, więc to też nie jest jakiś argument.
  • Odpowiedz
@Dewasta: Jak mogę coś wmawiać jeśli piszę "szanuję to i nie chcę zmieniać Twojego zdania" - przecież nie piszę że nie była w programie toksyczna, a zwracam uwagę na to że patrzę na całokształt postaci oraz to czego dokonała przez cały sezon. Dla mnie te wpadki to pierdoły biorąc pod uwagę że niemal cełe 2 miesiące była w programie. Dla mnie w HP liczą się gracze i ludzie generujący content oraz
  • Odpowiedz
@kipman1: Przeczytaj jeszcze raz jak skonstruowałeś swoją wypowiedź: "jeśli uważasz że Eliza jest złem wcielonym to ok" i teraz się nie wykręcaj. Od jej udziału w programie robisz jej dobry PR, uaktywniasz się jak tylko ktoś zaczyna ją krytykować, zaczynasz ją wybielać różnymi sposobami np tak jak teraz poprzez umniejszanie jej przewinień i czasem jeszcze atakujesz ludzi ją krytykujących jak i innych uczestników z jej edycji. To co Eliza pokazała w
  • Odpowiedz
@crazy_frog: nie lubię Żmii od początku. Nie będę tłumaczyć, bo pisałam o tym przy konkretnym sezonie. Dużo jej zachowań mi się nie podobało i niestety, nie zmieniło się to tylko dlatego, że jest z J. i mają wielu obserwujących. Podejrzewam, że tak samo nie polubię już Rocha. Niezależnie, co będzie robił po programie. Dodam, że Roch miał u mnie dobre wejście.
  • Odpowiedz
@Dewasta: Ja jej nie potrzebuję robić dobrego PR bo ma dobry w internecie - wykop jest opiniotwórcy w trakcie emisji przykładowo HP, ale nie ma znaczenia dla byłych uczestników. Chyba nie do końca rozumiesz skalę internetu - co miałbym jakimś twoim zdaniem PR'em zyskać? 10 wejsć na tiktoka dla osoby która ma wyświetlenia w setkach milionów, a pojedynczy jej tiktok może mieć nawet 5mln wyświetleń? Zwróć uwagę jak bardzo jest to
  • Odpowiedz
@Dewasta: jeśli to uważasz to za wpływanie to gratuluję, ale to ty odezwałaś się do mnie a nie ja do ciebie, zatem to ty mi trujesz, a ja ci jedynie odpowiadam. Jak chcesz sobie zmienić szyk zdania to sobie zmień jeśli ci pasuje - dla mnie to głupie myślenie jeśli nie bierze się pod uwagę skali.
PS: ten wątek to jakiś głupi żart :)
  • Odpowiedz
@kipman1: Ja wypunktowałam dlaczego Eliza mi zbrzydła, ty wypisujesz przydługie elaboraty próbując przypisać mi dużo bardziej skrajne podejście.

Rozwiń też proszę wątek buby bo najpierw wyciągnąłeś niby jakieś zarzuty sądowe po czym szybko uciąłeś że to żart - tu brakuje sporo informacji.
  • Odpowiedz
@Loksy22: Jak po jednym największym na edycję to imo:
1. Adam Remiziak
2. tu pierwszy wyłania się u mnie Gjacz (ale kusi powiedzieć też Artur)
3. tu w sumie mało kto był jakiś mocno toksyczny, chyba najbardziej Kuba (ten co krzyczał "LUIZAAA" i robił dymy D:
4. kLauno (podkreślę, że najbardziej ze wszystkich chyba, ale reszta tak samo smród)
5. niestety Elizka (chociaż to taki love-hate bo mimo swoich dziwnych akcji
  • Odpowiedz
@Dewasta: kończę temat Elizy bo to nie ma sensu i nie chce mi się pisać tego samego jakbyś nie mogła dać spokoju.
O bubble pisałem jakiś czas temu - ale też ogólnikowo w wątku gdy poruszałem temat aby nie przenosić świata internetu na działania w świecie rzeczywistym przewidując kilka dni temu że temat Srocha wywoła lawinę w stylu HP4. To nie publiczne informacje, ktoś mógł stracić życie, psychol powoływał się na
  • Odpowiedz