Wpis z mikrobloga

@NoblePhantasm: Nie uważam, że nie możesz. Ale uważam, że wyciąganie wiadomości prywatnych żeby kogoś dyskredytować w sytuacji gdy powodem dyskredytacji nie jest jakaś zbrodnia, a jedynie odmienna opinia dziwne poglądy czy prostacki styl pisania, jest po prostu w bardzo złym guście i świadczy o osobie wywlekającej takie pw jako niegodnej zaufania, nie szanującej podstawowych zasad komunikacji, impulsywnej bądź toksycznej itp. Czyli sam sobie szkodzisz poniekąd bo i narażasz się na wyrzuty
  • Odpowiedz
Czyli sam sobie szkodzisz poniekąd bo i narażasz się na wyrzuty sumienia kiedy miną Ci emocje/dojrzejesz i czysto pragmatycznie utrudniasz sobie znalezienie rozmówców bo wiedząc o tym, że możesz upubliczniać ich pw, nie bedą chcieli z Tobą rozmawiać.


@serio_serio: Sytuacja win-win, nie używam pw na wykopie. A o kuchareczce niech się indeksuje bo wypisywanie do kogoś na pw i wyzywanie jest najzwyczajniej w świecie #!$%@?
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm: #!$%@?ąc kompletnie od tego, że to upublicznianie prywatnej rozmowy i od tego, że za długie i nie chce mi się czytać (doszedłem do końca pierwszego screena) to @arinkao jest w #!$%@? ogromnym błędzie. Zagadując z własnej inicjatywy zyska w oczach większości ogarniętych facetów bo będą pozytywnie zaskoczeni a negatywnie zareagują na to tylko ci, którzy mają w głowie zakorzenione tradycyjne role płciowe. Z takim gościem założę się, że być by
  • Odpowiedz
@serio_serio: Jeszcze najlepsze jest to że do typa sama napisałam żeby być w porządku jak usunełam mu obraźliwy w stosunku do mnie komentarz. Femamama, przegrywy i patostremy to jeden wielki toxic people.

@NoblePhantasm a nie mówiłam, zesrałeś się i poryczałeś xD, i kto tu jest chory, co? Ha tfu

@Pandillero O czym Ty piszesz? Że popełniłam poważny życiowy błąd bo nie zaprosiłam nikogo na randkę? Ty się słyszysz? W mojej kulturze
arinkao - @serio_serio: Jeszcze najlepsze jest to że do typa sama napisałam żeby być ...

źródło: 4ce4b0a6f3ae3c8292ad3ce5a475c87e

Pobierz
  • Odpowiedz
@arinkao: Miałem na myśli, że zagadując do faceta z własnej inicjatywy stracisz w oczach tylko takiego, który ma nasrane we łbie (co to za strata?) ale za taki obrazek to już nawet nie będę się dłużej produkować i lecisz na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm: Oceniłam cie tak jak inni, nienalepianej a o moderacji tylko świadczy fakt że pozwala przegrywom na udostępnianie pw i obrażanie innych. Pewnie masz od wczoraj wielką satysfakcje, super zemsta na kobietach że nie zamoczyłeś od urodzenia.

@Pandillero Mem był do opa jakbyś nie zajarzył ale szczerze wisi mi to doszczętnie.
Co innego zagadać a co innego gdzieś zaprosić np. na randkę, nie myl pojeć jeśli już się wtrąciłeś do rozmowy.
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm: Żalić się zacząłeś ty pierwszy, jak to przegryw... nie wie co robi. Wiesz kiedy?
Jak sie zesrałeś na rzadko że ci posta usunełam.
Od dzis usuwam, blokada i kop w zad. Bez rozmów.

Mój błąd że napisałam pw do czegoś takiego jak ty, blehh, żeby być w porządku wobec ciebie (xDDD).

NIGDY WIECEJ nie bede chciała być w porządku, z rigczem do randoma z wypoka, tym bardziej takiego którego nie
  • Odpowiedz
@NoblePhantasm: Poza byciem wulgarnym cokolwiek wnosisz do tej dyskusji?
Mógłbyś chociaż udawać że umiesz coś sensownego napisać.

A już największą bekę mam z tego że wydawało ci się że zrobisz mi kuku i zniszczysz "karierę kucharki na wykopie", no po prostu HIT xD! Mentalny 15-latku.
  • Odpowiedz