Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wielkich zwolennikow aborcji. Lewactwo i PO kwicza od dluzszego czasu, ze legalna powinna byc aborcja do 3 miesiaca ciazy. Ja mam jedno pytanie. Prosze mi wytlumaczyc czym rozni sie 3 miesieczne dziecko od tego ktore ma 3 miesiace i 1 dzien? Bo rozumiem retoryka aborcjonistow jest taka, ze do 3 miecha to "oj tam oj tam jakis tam zlepek komorek mozna to usunac bez problema bo to jakis blizej nieokreslony plod w sumie to nie wiadomo co to wlasciwie". Natomiast co jak jest 3 miechy + 1 dzien to juz jest nagle czlowiek tak? Nie zlepek komorek, nie plod tylko juz dziecko i wtedy nie wolno abortowac? Co powie lewak i Ryzy pastuch z PO jak przyjdzie do niego baba z bombelkiem ktore ma 3 miechy + 1 dzien i bedzie chciala abortaz? Przeciez to tylko jeden dzien mordo nie? Jeden dzien w ta czy w ta co to za roznica ryjcu? Nie wiem po 3 miechach dziecko nagle jak w pokemonach z pikachu przemienia sie w rajczu bezpowrotnie?

Czlowieku nie badz takim antyaborcjonista trzeba sie wyluzowac

~ laska do Tuska & Chlopaki nie placza.
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia #aborcja #pieklokobiet
JulianGangol - Mam pytanie do wielkich zwolennikow aborcji. Lewactwo i PO kwicza od d...

źródło: E2K8scdAbW5HMZ1j

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 29
@JulianGangol Ile dzieci z zespołem Downa już adoptowałeś? albo dobra, może być nawet bez zespołu Downa, po prostu takich których rodzice nie chcieli, mam nadzieję że prowadzisz co najmniej rodzinny dom dziecka, bo chyba nie chcesz powiedzieć że jesteś następnym zakonserwanym łbem dla którego "dzieci" (weźmy w wielki cudzysłów) są ważne aż się nie urodzą, prawda?
  • Odpowiedz
Bo rozumiem retoryka aborcjonistow jest taka, ze do 3 miecha to "oj tam oj tam jakis tam zlepek komorek mozna to usunac bez problema bo to jakis blizej nieokreslony plod w sumie to nie wiadomo co to wlasciwie". Natomiast co jak jest 3 miechy + 1 dzien to juz jest nagle czlowiek tak?


@JulianGangol: źle rozumiesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal: ale ty mi gosciu pytaniem nie odpowiadaj na pytanie. Jeszcze jakies farmazony mi tu sadzisz. Jest prosty temat ktory podnioslem. Jaka jest roznica miedzy bomblem 3 miesiecznym a 3 miechy + 1 dzien. Co to za magiczna granica 3 miesiecy i co to za retoryka tych plodow, komorek itd., ze nagle w ciagu 1 dnia juz sie to zmienia ze zlepka komorek na pelnoprawnego dzieciaka majacego prawo do urodzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@deziom: albo odpowiadasz na pytanie albo palisz stad wroty to jest proste. Farmazony sfrustrowanego kukoldztwa mnie nie interesuja. Kazdy kolejny post nie na temat bedzie od razu kasowany. Nie potraficie prowadzic dyskusji na poziomie tylko sprowadzac ja do poziomu szamba to nie bedziecie wcale pisac. Proste.
  • Odpowiedz
Ile dzieci z zespołem Downa już adoptowałeś?


@Njal: ej Mireczku, ile już imigrantów z białoruskiej granicy trzymasz u siebie?
  • Odpowiedz
  • 2
@Njal a ile dzieci rzeczywiście jest do adopcji? Bo ostatnio jak coś czytałem to wynik był taki, że dzieci do adopcji za wiele nie ma, mnóstwo jest takich, które żyją w rodzinach zastępczych (bo np rodzice w ciupie) albo z jakiegoś innego powodu nie mogą być adoptowane (ich właściwie rodzice się nie wyparli rodzicielstwa).

To tylko #!$%@?ąc, bo ogólnie aborcja to bardzo trudny temat i uważam, że trzeba zrozumieć dwie strony
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Rozumiem, że to początek większej kampanii na rzecz usunięcia czasu z prawa polskiego? 18 żeby kupić alko? 35 żeby kandydować na prezydenta?

Sprawy sądowe też się przedawniają jakiegoś konkretnego dnia, i co, dzień później to już inna sprawa?
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Bo w prawie granice ustala się zazwyczaj sztywnie, żeby nie musieć rozważać każdego przypadku z osobna. Równie dobrze możesz czepiać się tego, że alkohol można pić od ukończenia 18 roku życia, a nie dzień przed.
  • Odpowiedz
  • 1
@CultedelaRaison: @Panoxar tyle, ze przed ukonczeniem 18 roku zycia piwo dalej jest piwem a po 18 roku zycia w dalszym ciagu piwo jest piwem. A lewactwo z ryzym robia fikolka tak jak wy i uzasadniaja, ze abortaz przed 3 miechem jest git po to zlepek komorek, jakis plod a nie dziecko a po 3 miesiacu to juz nagle sie robi nie zlepek komorek tylko dziecko i juz wtedy nie
  • Odpowiedz
@JulianGangol: No nie, to ty rozpoczynasz druga dyskusje w tym momencie. Na poczatku nie miales nic do aborcji, tylko do sztywnej daty z ustawy.

Anyway, tutaj odpowiedz do drugiego tematu:
Czy mozna zakopac czlowieka pod ziemia? Jesli zyje, to nie. Jesli jest martwy, to tak. Ale to dalej czlowiek? Hmmm pomoz mi rozwiklac zagadke.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Ale mówimy tu o osobie, która ma ukończyć 18 rok życia, a nie o piwie. Dzień przed osiągnięciem pełnoletności dzieciak, dzień później dorosły. Magia.
  • Odpowiedz
Prosze mi wytlumaczyc czym rozni sie 3 miesieczne dziecko od tego ktore ma 3 miesiace i 1 dzien?


@JulianGangol: Niczym. Jedno i drugie jest zlepkiem komórek bez osobowości uczuć i świadomości.
Ale gdzieś trzeba było wyznaczyć granicę i zrobiono to na absurdalnie wczesnym etapie żeby przynajmniej część proliferów wsadziła mordę w kubeł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal Ale co to za populizm i co to ma tematu? Zwierząt ze schroniska też nie adoptowałem, ale to nie znaczy, że patus katujący zwierzę czy topiący nowonarodzone szczeniaczki nie robi nic złego XD
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Zapytaj producenta aut, dlaczego nakłada ogranicznik prędkości w aucie do powiedzmy 200km/h, a nie do np. 202km/h? Albo do 203? Czy to oznacza, że według producenta 200km/h jest jeszcze bezpieczna prędkością, a 202km/ już nie? Albo zapytaj dlaczego jadąc 49km/h nie dostaniesz mandatu, a jadąc 51km/h dostaniesz? Hej to tylko 2km różnicy w prędkości. Albo dlaczego w wieku 17,5 lat nie możesz alkoholu, a wieku 18 możesz? Czy to
  • Odpowiedz
  • 0
@obserwator_swiata: trafne argumenty i merytoryczne daje plusa. Tyle ze tu dochodzi ideologia ze do 3 miecha to nie dziecko a po 3 miechu juz tak. Ty podchodzisz jak i reszta do tematu pod katem czysto legislacyjnym i to faktycznie jakos ci sie jeszcze spina.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Odpowiadam, taki zarodek różni się tym że oficjalnie jest jedziemy dzień starszy i wykracza poza ustalony limit xD

Żenujące że tępi katozamordyścu zadają takie głupie pytania xD

Jakim to psycholem trzeba być by bardziej przejmowaś sie istnieniem zarodka o ktorym nigdy nie bedziesz wiedział, że istniał, od urodzonych dzieci xD
  • Odpowiedz