Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wielkich zwolennikow aborcji. Lewactwo i PO kwicza od dluzszego czasu, ze legalna powinna byc aborcja do 3 miesiaca ciazy. Ja mam jedno pytanie. Prosze mi wytlumaczyc czym rozni sie 3 miesieczne dziecko od tego ktore ma 3 miesiace i 1 dzien? Bo rozumiem retoryka aborcjonistow jest taka, ze do 3 miecha to "oj tam oj tam jakis tam zlepek komorek mozna to usunac bez problema bo to jakis blizej nieokreslony plod w sumie to nie wiadomo co to wlasciwie". Natomiast co jak jest 3 miechy + 1 dzien to juz jest nagle czlowiek tak? Nie zlepek komorek, nie plod tylko juz dziecko i wtedy nie wolno abortowac? Co powie lewak i Ryzy pastuch z PO jak przyjdzie do niego baba z bombelkiem ktore ma 3 miechy + 1 dzien i bedzie chciala abortaz? Przeciez to tylko jeden dzien mordo nie? Jeden dzien w ta czy w ta co to za roznica ryjcu? Nie wiem po 3 miechach dziecko nagle jak w pokemonach z pikachu przemienia sie w rajczu bezpowrotnie?

Czlowieku nie badz takim antyaborcjonista trzeba sie wyluzowac

~ laska do Tuska & Chlopaki nie placza.
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia #aborcja #pieklokobiet
JulianGangol - Mam pytanie do wielkich zwolennikow aborcji. Lewactwo i PO kwicza od d...

źródło: E2K8scdAbW5HMZ1j

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cwlmod: uwielbiam to gowno slowo "katozamordyzm" ktorym wykopki rzucaja bezmyslnie na prawo i lewo niczym lewaki slowem "f-----m, rasizm, mizoginia" itd. xD Jakim psycholem trzeba byc zeby nie potrafic wziac odpowiedzialnosc za swoje czyny czytaj za owoc ruch*nia i nieumiejetnosc zalozenia balona na czlonka pozniej naprawiac zabojstwem dziecka.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Aborcja zamiast gumy to akurat domena naszych navi i tych wszystkich mocherów stojących na pisem.

Katozamordyzmu używa sie wtedy kiedy dana psychiczna jednostka widzi większe zło w wyskrobania zarodka niż pozbyciu się szkody po gwałcie albo gdy zarodek ma poważne wady genetyczne.

Katozamordyscu to ludzie z bardzo niską inteligencja. Nie potrafią zrozumieć że wyskrobany down to szansa dla 2-3 kolejnych dzieci. Jesli sie go nie wyskrobie to rodzice już
  • Odpowiedz