Wpis z mikrobloga

Usuńcie #gonciarz z atlasu cucoldow, widac ze chlop sie zmienil. Ta laska mu tylko reklame zrobila jak dla mnie. Dobry koks, kumple i mlode siksy z instagrama do ruchania. Tak sie powinno spieniężać ytubowy fejm. Piateczka Krzysiu i gratulacje. Mysle, ze kazdy facet w glebi serca jest poligamista. Kims zastapimy Krzyszrofa?
Czekolatka - Usuńcie #gonciarz z atlasu cucoldow, widac ze chlop sie zmienil. Ta lask...

źródło: temp_file.png2289045429668089296

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Czekolatka: Przecież laska opowiada tam, że on po tym wszystkim beczał jak ciota i rzucał się po łóżku xD Typ jest beciakiem, który ma hajs na koks i to nie czyni z niego żadnego chada. Co najwyżej próbuje na chada pozować i widać właśnie jak to się kończy kiedy tacy frajerzy udają kogoś kim nie są xD
  • Odpowiedz
@PZt37: a czemu tak w skrócie człowiek warga się tam znajduje? dopiero kilka miesięcy temu pierwszy raz się zainteresowałem jego twórczością, gdy zaczął występować w kanale sportowym
  • Odpowiedz
@niezdefiniowany @frems rok temu (albo to było dwa lata temu) na woodstocku leciał z ultralewicową narracją w obrębie praw kobiet. Z tego co zapamiętałem to zwolennik „pozytywnej” dyskryminacji mężczyzn. Ogólnie to książkowa definicja cucka, może jedynie ten z #!$%@?ów go przebija. Myśle, że w vlogach też idzie znaleźć podobne wypowiedzi. Serio jak stałem tam na tym jego seminarium i to słuchałem to zrzygać się szło od tego jak bardzo wchodzi
  • Odpowiedz