Wpis z mikrobloga

To jest ten sam kolo, który tydzień temu był w śpiączce po zatruciu a jego stan określano jako krytyczny?


@pelikan-z-wykopu-lvl99: To był już jego drugi stan krytyczny według Ukraińców. Za pierwszym razem też był w stanie krytycznym to zrobił live jak jadł zupę xD. Ukraińcy mają ludzi za nie wiem kogo(za to słowo można dostać bana), bo ich propaganda jest strasznie żałosna, ale jak widać nawet działa. Nie minie kilka tygodni
@Szinako: ale co się odpalasz nikogo nie nazwałem onucą lol xD Stwierdzam fakt to nagranie musi być stare bo mamy foty z tego roku gdzie ma morde jak #!$%@? tłusty knur. A na filmie jest szczuplejszy znacznie. #!$%@? mnie obchodzi czy był wstanie krytycznym czy nie i kto to stwierdził.
ale co się odpalasz nikogo nie nazwałem onucą lol xD


@siedze_w_samych_gaciach: Ale ja nie pisałem do ciebie ani nawet o tobie tylko ogólnie.

Stwierdzam fakt to nagranie musi być stare bo mamy foty z tego roku gdzie ma morde jak #!$%@? tłusty knur.


@siedze_w_samych_gaciach: Na nagraniu z niedzielnego spaceru był na twarzy spuchnięty i czerwony to ktoś pisał, że to stare nagranie. No sorki, ale ja już ukraińskiej propagandzie przestałem
@pelikan-z-wykopu-lvl99: A ty na podstawie randomowego filmiku stwierdzasz że na pewno wczoraj go nagrali bo?:) Bo tak podął twój instytut danych z dupy? To że przytył to widać na wielu zdjeciach z ostatnich miesięcy a nie jednym. A tu mamy jeden filmik gdzie magicznie schudł #!$%@? w tydzień:) Co jest bardziej wiarygoddne? że to nie film z wczoraj czy że mu oddesali tłuszcz z ryja?