Wpis z mikrobloga

Drugi raz w ostatnim tygodniu spotykalem się z sytuacją, że kobieta mówi że fajni mężczyźni nie mają odwagi do niej zagadać tylko sami idioci się pchają.

Rynek matrymionalny praktycznie dla nieatrakcyjnych mężczyzn nie istnieje. Mamy portale randkowe, które są tragedią. Na wykopie jak zagadasz do laski to oczywiście chce mieć przystojnego. Jak zagadasz w realu, bo myślałeś, że się panna do Ciebie uśmiechała, to patrzy na Ciebie jak na wariata. Kobiety, które znam w realu i są w podobnym do mnie wieku też chcą przystojniaków. Więc jak ja ma zagadywać do kobiet?

Dlaczego mężczyna musi przechodzić wszystkie upokorzenia mając nadzieję, że ta tysięczna pójdzie z nim na randkę, bo kobieta nie chce wyjść z inicjatywą? Myślę, że jest już tak źle, że piłeczka jest po stronie kobiet. Tym bardziej, że mamy podobno równouprawnienie więc jak to mówią Amerykanie: walk the talk.

No chyba, że to jest takie typowe polskie narzekanie, za którym nic nie idzie, bo jak to w Polsce, fajnie jest ponarzekać, że ma się źle.

#damskiprzegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 8
@LostHoldenCaulfield a co to znaczy fajny? że niekoniecznie zbyt pewny siebie albo niezadufany w sobie, przemocowy itd tylko materiał na zdrowego partnera? to możliwe ale wątpię żeby chciała z kimś takim być
że fajni mężczyźni nie mają odwagi do niej zagadać tylko sami idioci się pchają.


@LostHoldenCaulfield: ale przecież tak było i jest. To kobieta wybiera mężczyznę który ją wybierze. Jak dziewczyny nie wykonują żadnych ruchów żeby do siebie mężczyznę przyciągnąć, to podbijać będą tylko bawidamki/puasi. A potem laski będą narzekać, że słaby wybór. No słaby wybór a zrobiłaś coś w tym kierunku żeby samej decydować, czy tylko czekasz co życie przyniesie? Te