Wpis z mikrobloga

@Smokalaskanski to już chyba #alkoholizm bo jak zobaczyłem to zdjęcie, pierwsze co pomyślałem, że to jest seta gorzały do śniadania

Ps
Mi te jajka z majonezem do tego stopnia zbrzydły że zacząłem kombinować z łososiem wędzonym albo ze szczypiorkiem nawet to już inaczej smakuje, w tym momencie jestem na etapie twaróg z tuńczykiem wymieszany z majonezem faszeruję jako... Na to szczypiorek albo rzodkiewka.

A ogórek kwaszony w kostkę cebulka w kostkę to
@uncles nie jestem OPem ale tak, spada i to szybko, generalnie keto to jedzenie prawdziwego jedzenia, dziwne jest to że ludzie uważają normalne prawdziwe żarcie za coś niestandardowego xD ale to żarcie syfu niskoodzywczego, paszy dla robotników jest dziś "standardową dietą".
@Sonaht: No tak, ale bez węgli to chyba ciężko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jem sporo białka i tłuszczy, ale bez węgli to chyba bym padł po miesiącu.
@uncles ja jestem na keto / carnivore, co znaczy że okazjonalnie jem zero węgli wciągu dnia. A zazwyczaj jem od 10 do 40 gram netto na dzień (węglowodany netto to węglowodany minus błonnik). Jeśli Twój organizm zaadaptuje się do nowego rodzaju paliwa ketonowego (mowa o miesiącu, ale tak naprawdę całe ciało adaptuje się dużo dłużej) to jedziesz jak rakieta, nawet więcej energii masz niż na klasycznym paliwie glukozowym.
@Nowystaryziel to jest właśnie ta propaganda mainstream'u żeby zniechęcać ludzi do prawdziwego jedzenia której to propagandzie uległeś. Taka sytuacja może być jedynie z powodu przeciwskazań medycznych. Jeśli ich nie ma, nic takiego jak "otłuszczenie sobie wszystkiego" nie wystepuje, a ludzie wierzą w takie sformułowania, bo będąc na diecie węglowodanowej, jest się uzależnionym od nich w medycznym tego słowa znaczeniu i ciężko sobie wyobrazić że może być inaczej że jak to tak bez
@Sonaht: W diecie powinno być wszystko a jak chce się schudnąć to niestety trzeba dołożyć wysiłek fizyczny najlepiej na świeżym powietrzu. Jak ma się problemy kardiologiczne to odradziłbym taką dietę.
@Nowystaryziel gdy uprawiasz sport w diecie keto masz wszystko, bo też ładujesz węglowodany do wysiłku. Nie ma sensu mylić ludziom sprawy sugerując że w diecie keto nie ma "wszystkiego". Właściwie to dieta ketogeniczna jest wskazana przy problemach kardiologicznych, to znany już sposób by wyleczyć nadcisnienie (wiem to po sobie). Mimo to jeśli jakaś historia kardiologiczna występuje to zawsze lepiej skonsultować to z dobrym lekarzem, najlepiej takim co jest na bieżąco z wiedzą.
@Nowystaryziel:

W diecie powinno być wszystko

nie

jak chce się schudnąć to niestety trzeba dołożyć wysiłek fizyczny

nie trzeba, ale i tak dobrze jest to zrobić

Jak ma się problemy kardiologiczne to odradziłbym taką dietę

lepiej kontynuować dietę która do tych problemów doprowadziła?