Wpis z mikrobloga

#famemma bekę mam jak ci trenerzy zrobili zawodnikom wodę z mózgu xddd niektórzy po 20% oddają zamiast trenować na grupie za 200zl miesięcznie XD jeszcze te #!$%@? „muszę spytać trenera czy możemy zrobić druga rundę w mma”. Zara będą się pytać czy mogą iść siku w przerwie XDDD „trener jest dla mnie jak ojciec, on jest najważniejszy” xddd Sigma Don Kasjo który zmieniał formule walki bagiety i swoją na konfie w zależności jak mu czat pisać, a nie poszedł się pytać Marka Chrobaka z Sado Maso Gdańsk.
  • 17
@Buli98: trenując na grupie nikt cię nie przygotuje stricte pod walkę. To są friki wiec mogliby trenować na grupach tak samo jak trenują amatorzy pod zawody ale friki to są przecież profesjonaliści x). Z tymi 20% to pierwsze slysze ale 15 to jest chyba już standard w najlepszych polskich klubach od kilku lat. Polecam słynna drame w Ankosie gdzie Koscielski jako jeden z niewielu nie brał procentu od walk a gdy
bekę mam jak ci trenerzy zrobili zawodnikom wodę z mózgu xddd niektórzy po 20% oddają zamiast trenować na grupie za 200zl miesięcznie XD jeszcze te #!$%@? „muszę spytać trenera czy możemy zrobić druga rundę w mma”. Zara będą się pytać czy mogą iść siku w przerwie XDDD „trener jest dla mnie jak ojciec, on jest najważniejszy” xddd Sigma Don Kasjo który zmieniał formule walki bagiety i swoją na konfie w zależności jak
@Cztero0404 trener z założenia ma Cię zmotywować do walki. A nie na starcie powiedzieć, że się nie nadajesz, idź do domu. Skoro ktoś się już zdecydował na walkę to taki trener wyciąga tyle, ile jest w stanie z takiego delikwenta
trener z założenia ma Cię zmotywować do walki. A nie na starcie powiedzieć, że się nie nadajesz, idź do domu. Skoro ktoś się już zdecydował na walkę to taki trener wyciąga tyle, ile jest w stanie z takiego delikwenta


@grizze: Oczywiście, że tak. Trener ma motywować do walki lub wygranej w każdym innym sporcie, ale ma też również realnie ocenić twoje szanse tak żeby po przegranej nie siadło ci na głowę.
niektórzy po 20% oddają zamiast trenować na grupie za 200zl miesięcznie XD jeszcze te #!$%@? „muszę spytać trenera czy możemy zrobić druga rundę w mma”


@Buli98: Imo może to wynikać z tego, że 80% tych wszystkich frikfajterów to nieudacznicy i pokraki które nigdy w życiu nie robiły przewrotu w przódb czy 10 pompek i taki trener musi poświęcić dziesiątki jak nie setki godzin na indywidualne treningi motoryczne, ale tylko tak teoretyzuję.