Wpis z mikrobloga

- witam, panie architekcie, mam tu mieszkanie dwupokojowe 41m do zaprojektowania, proszę mnie czymś zaskoczyć
- proszę nic więcej nie mówić, mam pomysł!
- jaki?
- ku**a sprytny, tylko tak teraz myślę to drzwi wejściowe mogą się obijać o lodówkę, ale jakoś Pan sobie poradzi. panie fliperze, pan da w tytule oferty "mieszkanie idealne dla tych, co lubią chwycić coś do jedzenia przed samym wyjściem z mieszkania" XD

widział ktoś kiedyś coś takiego? w kawalerce 12m okeeej, ale tu jest 41 metrów ( _)


#nieruchomosci
affairz - - witam, panie architekcie, mam tu mieszkanie dwupokojowe 41m do zaprojekto...

źródło: Firefox_Screenshot_2023-09-28T00-04-14.556Z

Pobierz
  • 8
@czokodestroyer: Architekt nie jest tytułem naukowym, lecz zawodowym oznacza inż. bądź mgr inż. który ukończył studia architektoniczne. Tytułami naukowymi są doktor i profesor. Magister, licencjat, inżynier są tytułami zawodowymi. Istnieje osobna specjalizacja w dziedzinie projektowania wnętrz, a nawet jest kierunek architektura wnętrz. Zawód projektanta wnętrz nie jest zawodem regulowanym, stąd takie usługi może obecnie świadczyć praktycznie każdy, nie trzeba mieć do tego tytułu architekta ani żadnych uprawnień. Trochę to śmiesznie brzmi