Wpis z mikrobloga

@brzeczyszczotkiewicz: Jak będę miał ochotę to sobie zgłoszę. Boli cię pajacyku, że byłem niżej niż ktokolwiek na necie, postawili na mnie krzyżyk, a ja sobie dalej żyje, rozwijam się i nie muszę srać do gara na showupie, żeby mieć z czego żyć? Niech dalej boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafatus69 pajacyk to właśnie ty, zrobisz wszystko, żeby mieć na wódkę. Kariera? Uciekłeś do Hansa tyrać w gównorobocie, bo wiesz dobrze, że w Polsce jesteś skończony. Żadnej edukacji, matka się ciebie wyrzekła, wódka była dla ciebie ważniejsza, niż pogrzeb własnego ojca. Jesteś zwykłym śmieciem, a wmawiasz sobie, że jesteś normalnym człowiekiem. Mitoman.
  • Odpowiedz
@brzeczyszczotkiewicz: Uciekłem? W 2k20 jeździłem na uberze po Warszawie za słabe siano, tutaj płace za mieszkanie, spłacam moje zobowiązania z Polski i jeszcze mi zostaje na godne życie. Z mamą rozmawiałem wczoraj na Messenger. Pierwsze słyszę, żeby się mnie wyrzekła. Tak jestem alkoholikiem. Trzeźwym alkoholikiem i wódka była dla mnie najważniejsza, dlatego nie poszedłem na pogrzeb ojca. 1 sierpnia tego roku minęło 2 lata jak nie pije. Nigdy nie byłem
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Jak ktoś nigdy nie żył pod jednym dachem z alkoholikiem który wytrzeźwiał nie wie co to tak na prawde znaczy. Gratuluje ci, że wyszedłeś i prostą i potrafisz cieszyć sie życiem po tym co w życiu zrobiłeś.
  • Odpowiedz