Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze zamówienia w THQNordic store? Moje jest chyba głęboko w dupie, bo jeszcze niewysłane i na premiere to będę sobie mógł co najwyżej pograć w zmierzch bogów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic #switch
  • 18
  • 0
U mnie "in process" jest od kilku dni, ale nie dostałem żadnego maila z trackingiem ani jakimkolwiek info, więc obstawiam że będzie obsówa ()
@Bebosz ja mam zamówioną Polską okładkę i mam in process od dzisiaj. Przedwczoraj pytałem ich mailowo kiedy planują wysłać to odpisali „We're doing our best to make sure the game is there at release.” Czyli sie nie wyrobią
  • 0
@miloszy: Polską, nie wiem jak jest w przypadku angielskiej, ale ktoś z Hiszpanii pisał im na fanpejdzu że też ma "is in process", więc możliwe że z angielskimi ten sam problem
@mamnaimiemaciek: „We're doing our best to make sure the game is there at release.”
Typowe korpo-p****llolo.
Jakby dali normalnie do sklepów to jutro bym do MM podjechał i odebrał jak człowiek.
Nie kumam typów, po cholerę robić z tego exclusive? Risen1 na switcha jakoś jest dostępny w każdym sklepie z grami.
  • 0
Nadal to samo, na maila nie odpisują - w dzisiejszych czasach na nikim nie można polegać, ot co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dalej nic?
Po cholerę zrobili z tego exclusive dla jednego sklepu, po co robili preordery skoro nie mogą dostarczyć na czas praktycznie za płot? Przecież nawet mieli limitowany nakład, nie mogą się wytłumaczyć tym że "zabrakło"
  • 0
@Szysznik: Ja zamówiłem w sierpniu i mam ten sam status - może mają już paczki obrobione, ale Hans nie pofatygował się jeszcze zawieść je na pocztę xd