Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, bo rzut kością nie daje mi jednoznacznych wyników. Planuję zakup gravela. Wybór padł na Kellys Soot 50 (cena 5400) i Unibike Geos (cena 7000). Z jednej strony już zdecydowałem się na ten drugi. Wiadomo biały kruk, straszny hype w polskim necie. Z drugiej strony 1600 zł za pełnego grx (tylko o stopień niżej). Rozum mówi bierz taniej (to mój pierwszy gravel). Z drugiej strasznie kusi droższy (prezent na okrągłe urodziny). Rower będzie na wiele lat. #gravel #rower
  • 7
  • Odpowiedz
@Imrahil5: stary, nie znam się na rowerach i w tym temacie nie pomoge, ale o ile sie nie myle chyba juz wczoraj widziałem podobny wpis (Twój?). Widac ze bijesz się z myślami mimo że podświadomie już dokonałeś wyboru i chciał być ten droższy tylko nie wiesz czy zasługujesz ;)
Zasługujesz, kupuj ten droższy tym bardziej że to pełne urodziny. Coś trzeba mieś z tego zasranego życia, jeżeli masz dobry moment w
  • Odpowiedz
@Imrahil5: Powiem Ci szczerze tak. Ja miałem podobny dylemat pod kątem kwoty co ty, co prawda w tańszym rowerze ale każdy mierzy swoją miarą. Zastanawiałem się nad zakupem na pierwszy rower (oczywiście nie licząc czasu nastoletniego), pierwszy dorosły rower na 30 urodziny. I pierwotnie zacząłem od Rometa Orkan 3 za niecałe 2k a skończyłem na Trek FX2 za nieco ponad 3k. Niewiele lepszy, nieco inny rower ale po prostu ultra mi
  • Odpowiedz
  • 1
@SchabowyZeMizeria: Widzę, że póki zdania ekspertów nie są podzielone :P Po robocie obczaję oba w sklepie na żywo ale akurat trafiłeś, bo to moje 30 uro więc hamulce cenowe nieco popuściły, dzięki
  • Odpowiedz