Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Tak z ciekawości wpisałem w gugla jaki jest koszt.

"Igrzyska Tokio 2020/21 pochłonęły 28 miliardów dolarów (122,7 miliarda złotych) czyli prawie 20 proc. rocznego budżetu Polski. Kwota niebagatelna. Orientacyjnie to ok. 3 lata funkcjonowania programu 500+"

stać nas XD
  • Odpowiedz
@Megasuper: Spółka juz jest i to dawno. Ostatnio widziałem reportaż jak pytali się gościa ze spółki ogranizującej olimpiadę europejską w Krakowie, ile jeszcze będą pobierać wynagrodzenia skoro olimpiada się już akończyła. On już wtedy wiedział że do 2036 :D
  • Odpowiedz
@bartekppp: akurat te w tokio były jednymi z najbardziej drogich i aż zbyt trogich wiec troche porównanie górnej granicy xD choć wiem że polske stać na dwa razy taką kwote XD
  • Odpowiedz
@bartekppp: zapłacimy, ZAPŁACIMY! Tusk będzie robił dziadowskie oszczędności żeby go byle łajza z kontroli wzięła za tyłek. A teraz zapamiętaj sobie - pieniądze należy zarabiać legalnie, a nie lewymi kombinacjami. Zorganizujemy igrzyska za 150 miliardów i zapłacimy!
Pytasz po co nam te igrzyska? No właśnie nikt nie wie po co, więc nikt nie zapyta. My tymi igrzyskami otwieramy oczy niedowiarkom
  • Odpowiedz