Wpis z mikrobloga

@kestar: Nie tyle łapią co wrabiają. Sami często mają pedoseksualne zainteresowania.
Podżegają do popełnienia przestępstw, kilku gości doprowadzili do samobójstwa, znęcają się nad upośledzonymi. W normalnym państwie siedzieliby w pierdlu.
Oni #!$%@? wygladaja jak antyterroryści szykujący się na rozbicie grupy, a łapia 40 letnich dziadów i to często chorych na głowe XD


@kestar: Właśnie to jest dziwne, wyglądają jak jakaś tania podróba policji z bazaru wizualnie i jeszcze nikt się do tego chyba nie doczepił. Wszystko z tego co gdzieś tam w internecie widziałem ubiór jak grupa realizacyjna policji, te granatowe mundury bez napisów policja też mieli, samochody jak policja XDDDD
Bo takie osoby mają większe poczuwanie niż ci więksi.

Np. straż rybacka to powinna łapać na ulicy dresów xDD


@kestar: Dla mnie to ogólnie banda debili która działa trochę jak sekta, przeszkadzając przy tym łapać policji faktycznie groźne osoby.
@Cztero0404: No tak jak kolega wyżej wspominał, ciekawe czy więcej z nich sie zabiło czy złapano, a może równo? Przeciez ci niektorzy "pedofile" podpuszczani nawet nie umieja reagować emocjonalnie jak zdrowy człowiek i to widać w #!$%@?, poza tym czemu jeszcze nikt im nic nie zrobił chociażby za Rodo? Normalnie wrzucaja do sieci filmik, mimo ze nagrywany sie nie zgadza
@Cztero0404: @7160 @nilmerg @kestar

Mnie np. dziwi to, że nikt z tych ludzi jeszcze ich nie zgłosił za wrzucanie ich wizerunku bez zgody, na tym filmie (jak Wam się chce obejrzeć, bo nie pamiętam w której to minucie było) gość jasno mówi, że nie chce widzieć siebie w internecie. Co zrobiła ta banda która bawi się w Policję? No oczywiście, że wstawiła to nagranie
danoneek - @Cztero0404: @7160 @nilmerg @kestar

Mnie np. dziwi to, że nikt z tych lud...