Wpis z mikrobloga

Gapa & Tuareg feat. JunQ
Gapa poznał obecną plemnienną żonę w czasie kiedy "rozkręcał" biznes i poczuli do siebie mięte i tak powstała mała cukrowa księżniczka.
Teraz się zastanawiam kto próbował kogo złapać czy Twarożek myśląc że łapie obrotnego baranga który to zapewni jej dostatnie życie czy klapek który to przyjał kreację biznesmana i kiedy zorientował się, że ma okazję wżenić się do wyższej klasy średniej jak na kambodżańskie warunki rodziny postanowił ucementować związek powołując na świat próchniczą księżniczkę.
Smutno się na to patrzy bo wygląda na to, że jedna i druga strona liczyła na konkretne korzyści a wyszło jak wyszło, kolejną kwestią jest to że kiszonka nie załatwił papierów dla "swojej" córki co jak wiemy jest zamknięciem życiowej szansy dla osób z tamtych stron (nasz rodzimy paszport wbrew pozorom jest bardzo silny i pozwala na wiele)
Tak czy siak chłop się nadaje na głowę rodziny i jestem przekonany, że Twarogowi żyłoby się po prostu lepiej bez niego nawet łapiąc jakiegoś w miarę normalnego lokalsa

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 8
@darki: wydaje się że to jednak tharong złapała gape na dziecko, ten przecież dopiero co uciekł od rodziny z Polski i zaszył się na zupełnej prowincji kambodżańskiej w kokongu, pojawił się biały , kręcił się obok właścicieli resortu którzy zakładali bar na plaży, oj wielki błąd popełniła tharong , nie tak miało być, miał być biały biznesmen a wiadomo jak wyszło.
@darki: nie da się zajść w ciążę przypadkiem, no chyba że Ropuch ma tiktaki łysego zamiast mózgu i myślał że jak skończy bez gumy w środku to nic z tego nie będzie ¯\(ツ)/¯ Ropuch pewnie chciał wkręcić się w łaski teściów w celach finansowych, a Twaróg liczyła na coś więcej niż Paszport Polsatu i koszulki ze śmietnika, więc tutaj obydwoje się wydymali nawzajem.
@darth_invader: Nic tak nie cementuje jak dziecko i też mi się wydaj, że poprzez błędny osąd zostali wydymani nawzajem, klapek już ma problemy zdrowotne które to z roku na rok będą się pogłębiać i nie wydaje mi się, że rodzina Tharong pomoże w żaden sposób min. finansując jego leczenie prędzej pozbędą się go jak niechcianego zwierzaka.
Tak czy siak jeżeli zdrowie zmusi go do powrotu do ełrokołochozu to pójdzie prawdopodobnie siedzieć
rodzina Tharong pomoże w żaden sposób min. finansując jego leczenie


@darki: jak Beer Uncle zachorował to kilka dni i kaplica. Diagnoza to marskość wątroby. Z bejem kiszonkowym i łysym będzie tak samo, bo ich nie będzie stać na przeszczep, których w wolnościowych rajach nawet nie robią. Tzn. pewnie gdzieś tam robią w Royal Hospital jak srasz kasą i jesteś premierem albo generałem, któremu kińczyki poszukają nieświadomego dawcę, a inaczej to w
@ainam102 a gówno tam, ona sama była dzieckiem, pijany klapek na imprezie zrobił dzieciaka i tyle, tu nie ma żadnych spisków rodem z mody na sukces czy łapania dziecka na dziecko, za dużo telewizora. A status majątkowy Twarogowych był taki, że mogli kupić to hula hula razem z klapkiem tyle że klapek #!$%@?ł taką szansę po całości a teściowie wyciągali dłoń nie raz