Wpis z mikrobloga

  • 5
@Reynolds no właśnie ja cały czas nie wiedziałem komu kibicować, w dodatku nie jestem biegły w mowie ciała patusów i ciężko wyłapać kto był w której drużynie.
Że starych sezonów Warsaw Shire pamiętam tylko, że w takiej ekipie to się wystarczy potknąć żeby zacząć rozróbę i nawet o tym nie wiedzieć XD więc brakuje mi tu początku
  • Odpowiedz
@DrMagK2: myslalem, ze skonczy sie jak zawsze ale jednak nie. Zakonczenie satysfakcjonujace. Agresorka zostala potraktowana tak jak nalezy i ziomeczek nie wykazal sie zaawansowanym kukoldztwem. Brawo mordo oby tak dalej. Niech feminoidy w koncu zrozumia, ze brak posiadania pewnej rzeczy miedzy nogami nie czyni z nich nietykalnych.
  • Odpowiedz
@DrMagK2: K---a, ten filmik jest 10x lepszy niż w polowa hollywodzkich filmow akcji, tam cały czas się coś odwala XD A ucieczka na hulajnodze to takie mistrzostwo, ze niepojęte xDDD
  • Odpowiedz
  • 13
@DrMagK2: jedyna patola tutaj to ta w czerwonym i jej obstawa. Prawilny chłop i tak długo wytrzymał fale obelg zanim puściły mu nerwy, a potem jeszcze dystyngowanie oddalił się na hulajnodze, zanim do zwierząt dotarł cały obraz sytuacji. Szanuje takiego partyzanta-zwiadowce.
  • Odpowiedz
@dzyndzla: jest duże prawdopodobieństwo że po uderzeniu dostała wstrząsu mózgu
wymioty mogą też świadczyć o poważnym urazie lub uszkodzeniu mózgu, uderzenie było tak mocne że mózg obił się o czaszkę powodując krwawienie a po kilku minutach opuchnięcie i krwiaka
raczej nic dobrego to nie oznacza
  • Odpowiedz