Wpis z mikrobloga

A ten cały Gargamel to już przypadkiem nie miał jakieś dramy z laską ze 3-4 lata temu, że źle ją traktował? Czyli przemocowy mężczyzna z przemocową przeszłością znajduje sobie kolejną laske i niespodzianka - stosuje wobec niej przemoc? Nowe, nie znałem. Łobuz kocha najbardziej, a nice guye którzy są mili i szanują kobiety dalej sami, bo nie dostarczają wrażeń xD Dlaczego ci przemocowi faceci ciągle znajdują nowe laski, a nice guye dalej sami? Nie wiem, ale się domyślam. Nara

#gargamel #przegryw
PierdekAlonso - A ten cały Gargamel to już przypadkiem nie miał jakieś dramy z laską ...

źródło: Screenshot_8

Pobierz
  • 12
@PierdekAlonso: tak, miała bardzo podobne zarzuty, ale dowody były slabsze, w dodatku sama go #!$%@?ła (np. jakaś akcja jak się przy ludziach rzuciła na niego na openerze) plus była znana z ćpania, wiec szybko została zdyskredytowana
@PierdekAlonso nie pamiętam konkretnie, na pewno wyszło że był w związku z prostytutka której kupował drogie rzeczy, ona go wykorzystywała na pieniądze i obrazala j obgadywala za plecami i coś tam jeszcze było
@PierdekAlonso nice guye praktycznie nigdy nie są tak naprawdę nice, wystarczy im postawić jakąś granicę żeby prawdziwa twarz wyszła na jaw i często bywa że to są najbardziej mizoginistyczne, toksyczne osoby gotowe zwyzywać i manipulować ile fabryka dała ????
nice guye praktycznie nigdy nie są tak naprawdę nice, wystarczy im postawić jakąś granicę żeby prawdziwa twarz wyszła na jaw i często bywa że to są najbardziej mizoginistyczne, toksyczne osoby gotowe zwyzywać i manipulować ile fabryka dała ????

@becky: w sensie że jeszcze gorszy niż to co zaprezentował na przyklad gargamel? takie przemocowe zachowania w głowie tych nice guyów o których mówie i których znam nie wystąpiłyby nawet w formie luźnej
@PierdekAlonso: nie mówię że są gorsi, nie mówię że są lepsi, mówię że jojczenie że oj biedni mili chłopcy nie mają powodzenia jest trochę nieprawidłowe bo w moim doświadczeniu i wielu osób które znam, jak samozwańczy najs gaj podbijał to wystarczyło mu trochę na ego nadepnąć żeby zaczął się puszyć, brać rzeczy mega personalnie do siebie, powoływać się na redpillerskie rzeczy etc, a z takimi ludźmi zwyczajnie nie da się nawiązać
@becky: ale #!$%@?. Jasne są takie osoby, ale połowa "toksycznych najs gaji" to po prostu Ci którzy nie dają się manipulować i nie są na każde skinienie kobiety.
Tymczasem ci "dobrzy" najs gaje to Ci, którzy będą ustępować kobiecie na każdym kroku, usługiwać, dawać się manipulować i łykać każdy bullshit, bo wtedy są faktycznie "dobzi"
@becky: sorry, ale dopowiedziałem sobie, że w drugim akapicie mogło chodzić o:
w żadnym razie nie mówię o miłych (posłusznych) ziomeczkach z relatywnie umiarkowaną (niską) samooceną, którzy potrafią przyjąć odmowę i nie mają ukrytych mizoginistycznych poglądów, po prostu są ok i łagodni (usłużni) dla kobiet
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mówię, że Ty miałaś to na myśli. Mam nadzieję, że nie manipulujesz tymi terminami. Ale niestety są
@rekkin no ja nie kłócę się z faktem że baby też mogą być toksyczne, bo ludzie z każdej grupy społecznej bywają toksyczni

Dla mnie bycie miłą i łagodną osobą (w tamtej wypowiedzi) oznacza po prostu normalną osobę która ma szacunek do samej siebie i potrafi potraktować drugą osobę jak człowieka, ale też umie postawić granicę jak jest źle traktowana - nie mam na myśli tej posłusznosci i uległości która jest stosowana jako