Wpis z mikrobloga

Patrzę na to wszystko i mam jedno pytanie. Chciałbym sobie urządzić tygodniowy urlop w Austrii. Do 10 tys. PLN. Bez kosztów dojazdu. Nie wiem jak się za to złapać. Chciałbym pójść do ZOO i zjeść świetną obiadokolację. Czy jest taka opcja?
Nie chcę jakichś chamskich hosteli.

#austria #wieden #pytanie #turystyka #podrozujzwykopem #podroze
tytanos - Patrzę na to wszystko i mam jedno pytanie. Chciałbym sobie urządzić tygodni...

źródło: austria-dachstein-salzkammergut-giant-ice-cave

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym pójść do ZOO i zjeść świetną obiadokolację. Czy jest taka opcja?


@tytanos: raczej nie. w ogrodach zoologicznych nie ma zwykle zbyt dobrych knajp. jakieś wursty, hamburgery i frytki dają, ale po lepsze posiłki musiałbyś poza zoo uderzyć.
  • Odpowiedz
@tytanos: nawet zwłaszcza. jak chcesz bogolsko, to Gulasch & Sohne w Hotel Ferdinand w Wiedniu. jak bardziej przystępnie cenowo to NENI am Naschmarkt tamże. najlepszego wienerschnitzla za to jadłem w Berghotel Breitmoos na granicy Salzburgerlandu i Tyrolu.

w Austrii nietrudno o dobre żarcie, oni tam generalnie jedzą produkty wysokiej jakości, więc trzeba mieć pecha żeby trafić na jakieś g---o
  • Odpowiedz
@tytanos: Jak byś do Hallstatt jechał to tylko na jeden dzień, nie nocuj tam bo ceny z kosmosu, parking- ceny z kosmosu a warunki dramatyczne, nie licz też, że jest tam coś normalnego do zjedzenia, kebsa nie dotykaj. Jedynie ta burgerownia koło kolejki do kopalni soli jest ok. Pobliska kopalnia soli też słaba, do Wieliczki nie ma startu żadnego. Jedyne co polecam to przejazd statkiem, i widoki. 5/6 godzin wystarczy
  • Odpowiedz