Wpis z mikrobloga

@N0vember: Raz, że młoda, dwa- zmanipulowana. Niektórzy ludzie potrafią znakomicie manipulować... Ja przez ponad 2 lata żyłam w przeświadczeniu, że jedyną rzeczą na jaką zasługuję to mój były, odcięłam się od rodziców, bo wmówił mi, że się mnie wstydzą i mnie nie chcą, że bicie to właściwie oznaka miłości. Z perspektywy czasu widzę jakie to było głupie, ale wcześniej, jako młoda dziewczyna, tego nie widziałam...
@peszek_leszek mogłaś odjeść, ktoś cię trzymał na siłę? Nie bronie Gargamela bo ten dzban dawno powinien zejść ze sceny, ale bronić tej laski to też głupota. Zawsze mam bekę jakie to wszystkie jesteście pokrzywdzone i zmanipulowane. Ona pewnie "nie mogła" odejść bo on starszy, youtuber, pewnie też dobrze zarabiał, ona mogła się chwalić koleżankom. Tak to zwykłe wygląda
@zielony_goblin: Mogłam odejść, ale byłam tak zmanipulowana, że tego nie widziałam. Nie widziałam, że jestem coś warta, nie widziałam, że rodzice mnie kochają i mi pomogą, w pewnym momencie nawet uważałam, że to że dostaję po gębie to moja wina. Z perspektywy czasu widzę jakie to byłe abstrakcyjne, ale zrozum, że tak działa manipulacja. Zwłaszcza na tak młodych osobach. Tutaj przypomnę lekcje biologii- człowiek staje się dojrzały w wieku 24-25 lat.
@peszek_leszek dla ciebie to normalne zachowanie i filmy które wrzuca się do internetu? On nie jest i pewnie nigdy nie był normalny, typ do ostrego leczenia, ale mówienie, że ona taka biedna i chlip miała 16 lat to totalna abstrakcja patrząc choćby nawet na ten film. Laska sama miała/ma coś z głową więc trafił swój na swego.

Pamiętam jak Linkiewicz została sławna przez lizanie czarnej pały, lil masti od początku robiła z