Wpis z mikrobloga

Moje przypuszczenia:

- jedziesz lewym pasem z prędkością przekraczająca dopuszczoną - bardzo wyraźnie

- na dworze jest ciemno jak w środku nocy a ty oślepiasz innych kierowców mrugając długimi światłami zmuszając ich do ustąpienia ci drogi

- jadąca lewym pasem, dokonująca wyprzedzania, oślepiona przez ciebie KIA nie zjeżdża z pasa tak szybko jak oczekiwałeś lub zjeżdżała z pasa ale kierowca będąc przez ciebie oślepiony nie wiedział czy jedziesz pasem lewym czy środkowym i w panice przerwał manewr zjeżdżania na pas środkowy

- jadąc z tak ogromna prędkością nie możesz już zrobić nic, uderzasz w samochod który jest wyrzucony do góry, uderza w barierki, zapala się

- widzisz co się dzieje, dzwonisz do ojca (który zna lokalne władze, uwłaszczył się na przemianach ustrojowych) i uciekasz z miejsca wypadku dając ojcu czas na telefony do odpowiednich osob

- policja przybyła na miejsce z wersja zdarzeń przekazana przez ojca, udaje ze nie słyszy tego co mówią strażacy, do publicznej wiadomości podaje ze KIA uderzyła w barierki i nie wspomina nic o BMW

- na szczęście są kamerki, społeczeństwo się wścieka i masz problem bo w papierach już jest wpisana pierwotna wersja, połączenia telefoniczne do ojca i od ojca są logowane, media zaczynaja węszyć, olales na miejscu czynności procesowe a jak zmienisz coś w dokumentacji to zostanie to zauważone.

- Dodatkowo w samochodzie jest nagranie z wypadku z wszystkimi logami jako opcja fabryczna. Do nagrania dostęp ma producent i nagranie jeśli zostanie użyte to Seba pójdzie siedzieć, ojciec dostanie zarzuty i kilka osob z policji i władzy będzie miało gigantyczne problemy.

Co dalej?

Disclaimer: osoby które upatrują choć cienia winy w kierowcy KIA są dla mnie sowieckimi podludźmi

#wypadek #bmw #lodz #policja
  • 26
@maturzysta_ze_szczecina: #!$%@?ąc od tego śmiecia z BMW.
Gro tych sytuacji odnosnei wyprzedzania z prawej wynika z tego, ze ludzie zwyczajnie nie potrafia jezdzic autostadami.. Wlasnie wczoraj na A4 pod wro musialem babce zamrugac na lewym, bo jechala autostrada 90 w nocy(tak wiem, predkosc 140 to max dozwolona, ale nie o to chodzi). Dostajac dlugimi jak jej usiadlem na zderzaku zwalniajac do tych 90 zjechala na prawy #!$%@?ąc rekoma po czym jak