Wpis z mikrobloga

ważne że będzie można się ruchac bez antykoncepcji


@ortalionnajman: A bo każdy, dorosły człowiek, który jest za aborcją,w przypadku jej legalizacji zacznie się ruchać na lewo i prawo, aby móc jej dokonać za te wszystkie lata, kiedy to nie było możliwe XD.
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: KO to jedyna partia która jest za przywróceniem niedziel handlowych. Konfederacja jest za utrzymaniem zakazu, PiS wiadomka XD W dupę sobie wsadź partię wolnościową która nawet uwolnić od kościoła się nie potrafi XD
  • Odpowiedz
Ty dzieciaku wiesz co to jest faszyzm w ogóle?


@Jah00: Nacjonalizm, Autorytaryzm (król korwin), Centralizm (spółki państwowe jako gwarant silnego i niezależnego państwa), Antyliberalizm ( w rozumieniu społecznym, faszyzm odrzuca takie podstawowe wartości libertariańskie jak indywidualizm, wolność słowa i równość obywateli. Zamiast tego stawia na wspólnotę narodową, hierarchię społeczną i autorytaryzm.), Kult siły, Militarizm (dostęp do broni dla każdego, obowiązkowe szkolenia wojskowe), Rasizm (bosak ma kolegę murzyna), Ksenofobia (ale już
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: u mnie też wszyscy za opozycją. Po prostu mam normalnych znajomych ale jest jeden rodzynek co głosuje na Konfe xd. Nie przyznaje się do tego publicznie ale widziałem jego posty na jebzdzidy jak zachwalał Konfederacje xD
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: ja jebię, człowieku xD Takie to ciężkie do pojęcia, że te wybory to walka o odsunięcie pisu od władzy, a jedynie KO ma realną szansę to zrobić, czy się to komuś podoba, czy nie?
Mandaty są tak liczone, że głosów nie można rozdrabniać na mniejsze partie, nic na to nie poradzimy. Jeśli pis dostanie 35%, KO 20 kilka, a 3 droga, konfa i lewica po ok. 10, to będzie
  • Odpowiedz
@assninja było tak zajebiście że wygrał PIS... dwa razy z rzędu. Ale już niektórzy nie pamiętają co działo się tak daaaawno temu. A może jeszcze chodzili do podstawówki i mieli wszystko w dupie.
  • Odpowiedz