Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, dajmy przykład, że macie dziewczynę, z którą jesteście w związku 2 lata, pewnego dnia okazuje się, że was zdradziła (bez seksu)-zdrada typu pisanie i spotykanie za plecami z innym facetem, ukrywanie że jest w związku, przeginanie granic podczas pisania np. chciałabym żebyś był obok mnie i mnie przytulił itp. Czy taka dziewczyna jest już w waszych oczach przekreślona na zawsze? Co gdyby napisała za 3 miesiące od rozstania lub nawet za pół roku i udałoby się wam złapać jakiś lepszy kontakt? Czy rozważylibyście opcję powrotu do siebie i bycia razem jeszcze raz? #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
3 x NIE

@inrain88: Ale cuckold xDDD

Co do tematu - zapmiętaj, że szmata zawsze będzie szmatą i nie ważne czy zdradzała "tylko" przez pisanie za twoimi plecami, przekreśliła twoje zaufanie i na wartościową relację nie masz co liczyć.
Co oczywiście nie oznacza, że miałbyś zrezygnować z darmowego seksu - jak szmata daje dupy to po prostu ją wyruchaj, w międzyczasie szukaj związku z wartościową kobietą tj. z taką z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

przeginanie granic podczas pisania np. chciałabym żebyś był obok mnie i mnie przytulił


Pisala w taki sposób z kimś innym bo widocznie uważa że będzie miała lepiej. To bym powiedział; Jeżeli Ci ze mną źle to tam są drzwi, naciskasz klamkę i wychodzisz. Czemu tego nie zrobiłaś?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja rozumiem ze mozna miec niskasamoocene i bac sie ze nikogo innego nie znajdziesz ale litosci nawet jak ta locha do ciebie wroci w innym celu niz podbicie sobie ego ze moze miec kazdego to i tak straci do ciebie resztki szacunku i tym razem zamiast pisac to pewnie przy okazji przejdzie w czyny
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: z punktu widzenia baby jakby to mi chlop zrobil: pisanie z innymi ok, spotykanie sie za plecami ok (bo nie musze wiedziec z kim i gdzie i po co bo ma swoj rozum), nie mowienie ze jest sie w zwiazku tez ok, bo przeciez znajomi nie musza o tym wiedziec. Pisanie o chęci kontaktu fizycznego nie ok. Nie wiem czy skreslilabym, zaleznie od kontekstu takiej wiadomosci.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: IMO w związku zawsze lepsza jest polityka otwartych drzwi niż rozwartych nóg.
Nie podoba się? Droga wolna. Związek to nie park rozrywki, ani konkurs popularności. Uczciwie dajesz ile możesz, szanujesz i okazujesz zaangażowanie każdego dnia. Nie trzymasz na siłę i szanujesz swój czas. To nie jest dużo, a jak druga strona nie potrafi tylko tyle z siebie dać to powodzenia w dalszej drodze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To może być flirt, który poszedł za daleko.
Nie jeden chłop czy baba oprzytomnieli po takiej akcji i pilnowali na przyszłość, by nie było więcej. Natura taka, trochę za dużo luzu i leci.

Zwłaszcza u mentalnych dzieciaków.

Jeśli naprawdę seksu nie było... petting to może być już ku...
  • Odpowiedz